Gwintownik maszynowy M11x1,00mm

: FN*A11610010113
: nowy
0,00 zł
Brutto

Gwintownik metryczny drobnozwojowy ISO-529 LH HSS

Rozmiar: M11x1,50mm

Nr. katalogowy: A1-161001-0113

Producent: Fanar

Zaprezentowany tu gwintownik metryczny drobnozwojowy Fanar A1-161001-0113 jest dokładnym narzędziem umożliwiającym wstępne przygotowanie gwintu pod naprawcze sprężynki gwintowe. Jest on koniecznym elementem przy naprawie gwintów wewnętrznych za pomocą kompletów naprawczych z wkładkami gwintowymi.

Zepsuty gwint to już nie problem

Korozja, ścieranie się gwintu, temperatura, użyty zbyt wysoki moment dokręcający oraz mnóstwo innych czynników może być powodem uszkodzenia gwintu, oraz wywoływać nieodzowność jego reperacji. Gwintownik montażowy będzie nam potrzebny obojętnie, jaką metodę regeneracji gwintu wybierzemy, ponieważ jest zasadniczym narzędziem w procesie naprawy. Jeśli zadecydujemy się na najłatwiejszą i bardzo popularną teraz metodę z zastosowaniem tulejek gwintujących, to w takim przypadku, przed ich użyciem musimy na wstępie naciąć gwint.

Wysoka bezkompromisowa jakość

Gwintowniki montażowe pod tulejki są utworzone ze stali szybkotnącej HSS, nacinają gwint, w który wprowadza się wkładkę spiralną ze stali nierdzewnej. Przy naprawie gwintu do wkręcenia wkładki służy pokrętło prowadzące, plus wybijak, który obłamuje wystającą pozostałość wkładki. Podstawą jest tutaj wysokiej jakości gwintownik, który nie złamie się i natnie gwint dokładnie, umożliwiając dzięki temu dalszą szybką i bezproblemową pracę.

Zaoszczędzisz znaczną gotówkę na podzespołach

Gwintownik montażowy pośrednio daje nam oszczędności, gdyż wskutek jego użycia możemy naprawić gwint, co z kolei pozwala nam w szeregu przypadków ustrzec się kosztownej wymiany części w samochodzie, silniku i wielu jego częściach.

FN*A11610010113

16 innych produktów w tej samej kategorii: