Lutownictwo

Lutownictwo - lutownice, stacje lutownicze, cyna, topik, kalafonia

W kategorii lutownictwo oferujemy w atrakcyjnych cenach różnego typu lutownice, stacje lutownicze, palniki i akcesoria lutownicze takie jak cyna, topik, kalafonia. Lutownictwo jest jedną z naszych specjalności, posiadamy w ofercie wysokiej klasy narzędzia, urządzenia lutownicze oraz osprzęt do nich dedykowany dla profesjonalistów, jak i do zastosowania domowego.

Zadowolenie naszych Klientów jest dla nas kluczowe, dlatego stale rozbudowujemy ofertę, by móc każdemu zaproponować indywidualne rozwiązania, dostosowane do indywidualnych potrzeb.

Skorzystaj z profesjonalnych rozwiązań w atrakcyjnej cenie

Proponujemy Ci zakup urządzeń i akcesoriów o znakomitym stosunku jakości do ceny. Dzięki temu możesz za rozsądne pieniądze posługiwać się narzędziami, jakich używają profesjonaliści.


W naszej ofercie znajdziesz wyłącznie wysokiej jakości narzędzia przeznaczone do lutowania i rozlutowywania układów elektrycznych, elektronicznych przewlekanych, a także smd. Zakupisz u nas w konkurencyjnych cenach markowe lutownice, rozlutownice, groty i dysze lutownicze, urządzenia do lutowania gorącym powietrzem, lutownice gazowe, sieciowe oraz bezprzewodowe. By zaspokoić różnorodne potrzeby, proponujemy także mikrolutownicetermopincety, płyty grzewcze oraz tygle lutownicze do pobielania kabli i wiązek.

W kategorii lutownictwo ponadto oferujemy:

akcesoria lutownicze,,
groty i nasadki lutownicze,
grzałki i kolby lutownicze oraz części zamienne,
lutownice transformatorowe i grzałkowe,
lutownice ręczne,
myjki ultradźwiękowe,
narzędzia pomocnicze,
ochrona antystatyczna ESD,
pochłaniacze oparów lutowniczych,
stacje lutownicze,
stacje z gorącym powietrzem – HOT AIR,
tygle lutownicze,
zestawy do BGA.

Powyższe zaawansowane technologicznie narzędzia i akcesoria umożliwiają lutowanie wieloma metodami w tym w pełni profesjonalnymi gwarantującymi uzyskanie trwałych połączeń elementów o doskonałych parametrach użytkowych. Proponowane urządzenia pozwalają na lutowanie w różnych technologiach tj. miękkie, twarde, przemysłowe, wysokotemperaturowe oraz bezdotykową techniką rozgrzewania elementów przy użyciu gorącego powietrza bądź podczerwieni.

Lutownictwo może być proste, a zarazem tanie, co udowadnia nasza oferta. Zapraszamy do kontaktu i zakupów.

Aktywne filtry