Demontaż urwanych świec i wtryskiwaczy

Zestawy do wyciągania urwanych świec i wtryskiwaczy

Polecamy profesjonalne zestawy do wyciągania urwanych świec żarowych bez ściągania głowicy oraz zestawy - ściągacze również z siłownikiem do wyciągania zapieczonych wtryskiwaczy.

W tej kategorii znajdziesz narzędzia dla serwisów i warsztatów samochodowych, dedykowane do montażu, demontażu i naprawy gwintów świec żarowych, do rozwiercania gniazd w głowicy cylindrów po złamaniu świecy bądź zerwaniu gwintu. Narzędzia wykonane z hartowanej stali węglowej.

Wielogodzinna oszczędność czasu dzięki uniknięciu konieczności demontażu głowicy cylindrów

Prowadząc profesjonalny serwis samochodowy, warto dysponować różnorodną gamą narzędzi do świec żarowych. Jest to podyktowane tym, że w nowoczesnych silnikach wysokoprężnych wyciąganie świec żarowych bez uprzedniego demontażu głowicy jest wprost niemożliwe bez użycia profesjonalnych narzędzi. W naszej ofercie znajdą Państwo narzędzia do wyciągania świec żarowych znanych i cenionych rynku motoryzacyjnym producentów. Polecane przez nas narzędzia do wyciągania urwanych świec żarowych z bez zdejmowania głowicy silnika pozwalają na szybszą i sprawniejszą wymianę świec.

Uprość Sobie montaż, demontaż i profesjonalną naprawę gwintów świec żarowych

Profesjonalny zestaw do wyciągania urwanych świec żarowych oraz naprawy gwintu świecy jest tym, czego potrzebujesz. Wyciągacz ściągacz do urwanych świec żarowych umożliwi Ci szybką i sprawną naprawę oraz usunięcie świecy żarowej z głowicy cylindrów po złamaniu lub zerwaniu gwintu. Dodatkowo zyskasz niespotykaną trwałość przez wiele lat użytkowania dzięki wykonaniu narzędzi z hartowanej stali węglowej. Wygodę użytkowania, transportowania i przechowywania zapewnia solidna walizka, w której zapakowane są narzędzia.

 

Przykładowy zestaw zawiera:

 

  • wrzeciono, nakrętkę, urządzenie centrujące + wiertła,
  • kołki,
  • pokrętło z grzechotką do gwintowników,
  • trzpień,
  • gwintowniki,
  • rozwiertaki,
  • kluczyk ampułowy,
  • nasadkę długą,
  • mocowanie do wiertła.

Polecamy również zestawy do wyciągania wtryskiwaczy

Urwany lub zapieczony wtryskiwacz, urwana końcówka wtryskiwacza? To już nie problem dzięki naszej bogatej ofercie specjalistycznych narzędzi do wyciągania zapieczonych, czy urwanych wtryskiwaczy. Teraz możesz wyciągnąć zapieczony wtryskiwacz bez konieczności drogiego i czasochłonnego demontażu głowicy silnika w dużo prostszy sposób i znacznie szybciej. Ty oszczędzasz czas, a użytkownik samochodu oszczędza zarówno pieniądze, jak i cenny czas.

Idealny stosunek jakości do ceny

Ściągacze do wtryskiwaczy, które oferujemy, zapewniają doskonały stosunek jakości do ceny. Zakup tego rodzaju narzędzi to świetna inwestycja, gdyż nabywasz za niewielkie rozsądne pieniądze w pełni profesjonalne rozwiązania stosowane w najlepszych serwisach samochodowych na całym świecie.

Aktywne filtry