Urządzenia do geometrii

Urządzenia do geometrii kół - przyrządy do ustawiania zbieżności

W tej kategorii polecamy wysokiej klasy, precyzyjne urządzenia do geometrii kół oraz przyrządy do ustawiania zbieżności. Proponujemy Państwu zaawansowane komputerowe systemy w atrakcyjnej cenie, najnowocześniejsze urządzenia do kontroli i regulacji geometrii kół i osi samochodów osobowych, dostawczych oraz ciężarowych.

Jest to nowoczesny sprzęt wykorzystywany przez serwisy samochodowe i stacje kontroli pojazdów na całym świecie, który łączy atrakcyjną cenę i wysoką jakość z najnowszymi osiągnięciami techniki komputerowej i pomiarowej. Oferowane urządzenia do geometrii kół umożliwiają pomiary osi samochodów osobowych, dostawczych, ciężarowych, autobusów, przyczep, a nawet naczep.

 

Udostępniamy standardowe urządzenia oparte o kamery CCD oraz najnowocześniejsze przyrządy do ustawiania zbieżności działające w technologii 3D.

 

W przypadku problemów z podjęciem decyzji co do wyboru urządzenia, nasi pracownicy z chęcią udzielą pomocy i podpowiedzą najkorzystniejszą cenowo opcję dla konkretnych potrzeb.

Aktywne filtry