Towotnice i smarownice

Towotnice i smarownice pneumatyczne, ręczne oraz nożne

W tej kategorii polecamy towotnice i smarownice pneumatyczne, ręczne oraz nożne o różnych pojemnościach. Oferujemy w atrakcyjnej cenie i w szerokim wyborze tawotnice, smarownice do łożysk, układów smarowania i pojedynczych elementów, które cechuje wysoka jakość wykonania oraz bezawaryjność działania.

Smarownice oraz towotnice pneumatyczne, ręczne i nożne umożliwiają czyste podawanie smaru nawet do trudno dostępnych miejsc. Produkty te są dostępne z wieloma akcesoriami i doskonale nadają się do zastosowań rolniczych, przemysłowych oraz budowlanych, a także do użytku domowego. Wybrane z produktów są dostarczane w komplecie z przewodem przedłużającym oraz końcówką wylotową.

Dodatkowe atuty:

  • ułatwione i czyste podawanie masy smarującej do łożysk, układów smarowania oraz pojedynczych elementów,
  • możliwość użytkowania z zasobnikami albo bez,
  • specjalne wygnieceniu na powierzchni obudowy dla pewnego i bezpiecznego chwytu,
  • obudowa wykonana z wysokiej jakości stali odpornej na wgniecenie,
  • łatwe ładowanie zasobnika,
  • specjalna budowa tłoka pozwalająca na płynne opróżnianie zasobnika.

Ułatwisz swoją pracę i zachowasz czystość

Nowoczesne smarownice nożne, pneumatyczne oraz ręczne znajdują szerokie zastosowanie w każdym przedsiębiorstwie lub warsztacie, w którym potrzebny jest stały dostęp do środka smarującego. Narzędzia te ułatwiają aplikację smaru w dowolne nawet trudno dostępne miejsce przywracając prawidłowe tarcie. Czynności smarownicze ułatwiają dodatkowe kalamitki oraz szereg końcówek ułatwiających podanie smaru do odpowiedniego elementu. Środek smarny podawany jest precyzyjne w pożądane miejsce bez kapania, co ułatwia zachowanie czystości w miejscu pracy.

Zapraszamy do zakupów

Poniżej znajdziecie Państwo szereg nowoczesnych urządzeń smarowniczych tworzących naszą bogatą ofertę. Atutem naszej propozycji jest szeroka paleta narzędzi dostępnych w jednym miejscu, które można wygodnie nabyć w konkurencyjnej cenie. 

Aktywne filtry