Testery grubości warstwy lakieru

Testery grubości warstwy lakieru - mierniki grubości lakieru

W tej kategorii artykułów związanych z blacharstwem polecamy markowe testery grubości warstwy lakieru pochodzące wyłącznie z ofert znanych i cenionych producentów. Oferujemy Państwu wysokiej jakości elektroniczne mierniki grubości lakieru w atrakcyjnych cenach.

Elektroniczne mierniki grubości lakieru służą do pomiaru grubości warstwy lakieru na podłożu stalowym, stalowym ocynkowanym, jak również aluminiowym. Idealnie sprawdzają się przy badaniu samochodów, czy nie były szpachlowane lub dwukrotnie malowane oraz w warsztatach samochodowych celem weryfikacji jakości wykonania prac blacharskich.

Mierniki grubości lakieru określane są też jako „testery lakieru”, „czujniki lakieru”, „grubościomierze”, „miernik grubości powłoki lakierniczej”, czy „miernik lakieru”. Wiele nazw określa to samo urządzenie. Mierniki lakieru mierzą grubość warstwy niemetalicznej, czyli lakieru, szpachli, plastiku itp. na podłożu metalicznym, czyli mierzą odległość od czujnika do powierzchni metalowej.

Polecamy szereg rozwiązań ułatwiających pracę:

  • testery lakieru z elektronicznym wyświetlaczem ułatwiające odczyt wartości pomiaru,
  • czujniki lakieru z sondą na kablu do mierzenia lakieru w miejscach trudno dostępnych – na progach, czy też przy różnego rodzaju załamaniach.

Jeśli nie wiesz, który miernik lakieru wybrać, zadzwoń do nas, chętnie służymy pomocą w doborze rozwiązania odpowiedniego do potrzeb.

Aktywne filtry