Ściągacze 2 ramienne

Ściągacze 2 ramienne wewnętrzne i zewnętrzne do łożysk, kół zębatych, tarcz

W tej kategorii produktów polecamy profesjonalne ściągacze 2 ramienne z mocowaniem wewnętrznym i zewnętrznym. Znajdziesz tutaj ściągacze 2 ramienne wewnętrzne i zewnętrzne do łożysk, kół zębatych, tarcz, sworzni, kół pasowych, sprzęgieł, czy przegubów wahacza w szerokim wyborze i w atrakcyjnych cenach.

Ponadto polecamy również zestawy ściągaczy 2 ramiennych w szerokim wyborze wysokości i rozstawów ramion. Naszą ofertę w tej kategorii produktów opieramy na cenionych i renomowanych markach takich jak KUKKO, Stahlwille oraz Bahco. Produkty tych firm gwarantują najwyższy poziom zaawansowania technologicznego oraz bezpieczeństwa. Proponowane tutaj ściągacze 2 ramienne prezentują najwyższą jakość wykonania, co gwarantuje bezpieczną i bezawaryjną pracę.

Profesjonalne ściągacze przynoszą wysokie bezpieczeństwo pracy pracownika, który jest zabezpieczony przed oderwaniem lub odpryśnięciem demontowanego elementu. Konstrukcja narzędzi umożliwia pracę w ograniczonej przestrzeni. Solidne wykonanie, wysoka wydajność i trwałość - gwint walcowany pokryty specjalną powłoką oraz samoregenerujące zabezpieczenie antykorozyjne elementów ocynkowanych.

Proponujemy ci atrakcyjne ceny

Dzięki długoletniej współpracy z topowymi producentami możemy zaoferować ci profesjonalne ściągacze w bardzo atrakcyjnej cenie, którą możesz dodatkowo pomniejszyć o rabat 5% przyznawany za zapisanie się do naszego newslettera.  

Aktywne filtry