Dynanometria

Dynanometria
Dynanometria

W kategorii dynamometria oferujemy sprzedaż kluczy i wkrętaków dynamometrycznych oraz osprzętu dynamometrycznego. Oferujemy Państwu w atrakcyjnych cenach wyłącznie markowe narzędzia dynamometryczne czołowych światowych producentów. Świadczymy również w konkurencyjnych cenach usługi certyfikacji, naprawy, przeglądów kluczy i innych narzędzi dynam...

W kategorii dynamometria oferujemy sprzedaż kluczy i wkrętaków dynamometrycznych oraz osprzętu dynamometrycznego. Oferujemy Państwu w atrakcyjnych cenach wyłącznie markowe narzędzia dynamometryczne czołowych światowych producentów. Świadczymy również w konkurencyjnych cenach usługi certyfikacji, naprawy, przeglądów kluczy i innych narzędzi dynamometrycznych wszystkich marek.

Nasza oferta to idealne rozwiązanie potrzeb warsztatów samochodowych, stacji diagnostycznych oraz przemysłu w zakresie technologii dokręcania, odkręcania z określonym momentem obrotowym. Dostarczamy najwyższej jakości narzędzia dynamometryczne wszelkich typów, oferujemy klucze dynamometryczne, wkrętaki dynamometryczne i osprzęt dynamometryczny do różnorodnych zastosowań wielu znanych producentów.

 

Świadczymy usługi certyfikacji, naprawy, przeglądów kluczy i narzędzi dynamometrycznych wszystkich producentów. Usługi świadczymy na stanowisku do kalibracji STAHLWILLE gwarantującym dokładność odczytu +- 0,5 % w całym zakresie pomiaru. Po zrealizowaniu usługi wydajemy certyfikat kalibracji lub świadectwo sprawdzenia narzędzia.

Więcej

Dynanometria Jest 155 produktów.

Podkategorie

 • Klucze dynamometryczne

  W tej kategorii polecamy profesjonalne klucze dynamometryczne Stahlwille, Gedore, Boxo, Proxxon, Jonnesway i Yato z mechanizmem zapadkowym, sprężynowe oraz elektroniczne. Jeżeli szukasz wysokiej jakości, markowych kluczy dynamometrycznych w dobrej cenie to koniecznie sprawdź naszą ofertę, w której znajdziesz najlepsze produkty w atrakcyjnej cenie.

  Oferujemy klucze dynamometryczne:

  • 9x12,
  • wtykowe 14x18,
  • fi-16,
  • z grzechotkami stałymi,
  • z płynną regulacją,
  • uchylne,
  • z nasadkami.

  Bezpieczne, wygodne i precyzyjne dokręcanie

  Klucze dynamometryczne są nieodzowne wszędzie tam, gdzie trzeba dokręcić śrubę z odpowiednią siłą i momentem obrotowym.Stosownie ich w pracach naprawczych i serwisowych zapobiega przeciągnięciu śruby i gwarantuje dokręcenie jej zgodne z zaleceniami producenta samochodu bądź urządzenia.

  Narzędzia, które tutaj udostępniamy są wyposażone w szybkie i wygodne nastawy, mechanizm wyzwalający, wyraźną i bardzo czytelną skalę. Niektóre z modeli są wyposażone w skalę podwójną N m / ft.lb , podwójny sygnał stop, gniazda do mocowania wymiennych końcówek oraz posiadają możliwość pracy w kierunku odwrotnym do ruchu wskazówek zegara poprzez przełożenie czopu.

  Certyfikowana precyzja i wysoka jakość w rozsądnej cenie

  Wszystkie klucze dynamometryczne są oferowane z certyfikatem oraz zapewniają niezwykłą precyzję, odchyłki odczytu zaczynają się od ± 2% (w zależności od modelu). Trwałość i niezawodność zapewniają najwyższej jakości materiały, z których są wykonane, a mocny korpus chroni delikatne części klucza. Ergonomiczna rękojeść wykonana z materiałów odpornych na oleje, smary, paliwa, płyny hamulcowe podnosi żywotność narzędzia i zwiększa komfort pracy.

  Dla kogo?

  Klucz dynamometryczny jest specyficznym narzędziem, które idealnie sprawdza się w branży mechanicznej, podczas rozmaitych prac w warsztatach i serwisach samochodowych. Mimo to sprawdzą się równie dobrze w innych branżach, wszędzie gdzie wymagana jest najwyższa precyzja przy dokręceniu śrub z dokładnością wyrażaną w niutonometrach. Możliwość precyzyjnego ustawienia momentu pozwala dokręcić każde połączenie śrubowe z właściwą siłą, dzięki czemu unikniemy przekręcenia, lub niedokręcenia ważnych elementów.

   

  Zapraszamy do zakupów.

 • Osprzęt dynamometryczny

  W tej kategorii produktów polecamy osprzęt dynamometryczny wysokiej jakości pochodzący od znanych i sprawdzonych producentów. Kupisz u nas wyłącznie markowe akcesoria dynamometryczne, grzechotki, końcówki, adaptery, czy złączki w atrakcyjnej cenie. Gwarantujemy znakomity stosunek jakości do ceny, zatem śmiało możesz postawić na wysoką jakość za rozsądne pieniądze.


  Dlaczego warto?

  Uzyskasz wyższą funkcjonalność, precyzję i szybkość wykonywania czynności przykręcania!


  Jeżeli jesteś profesjonalistą i używasz kluczy dynamometrycznych, to osprzęt do nich pozwoli ci zwiększyć ich funkcjonalność. Jednocześnie akcesoria do kluczy dynamometrycznych są wysoce profesjonalnymi narzędziami pozwalającymi na jeszcze bardziej precyzyjne dokręcanie połączeń śrubowych. Kolejnym atutem przemawiającym za tym, że osprzęt ten powinien znaleźć się na wyposażeniu twojego warsztatu, jest ułatwienie i przyśpieszenie wykonywanych czynności.


  Polecane akcesoria do kluczy dynamometrycznych to między innymi:

  • tarcze do pomiaru kątów,
  • grzechotki wtykowe - QuickRelease, typu BIT oraz drobnozębowe,
  • grzechotki nasadzane,
  • końcówki wtykowe – czop czworokątny, płaskie, oczkowe, typu TORX, oczkowe otwarte,
  • końcówki nasadzane – czop czworokątny, płaskie, oczkowe,
  • wtykowe uchwyty do końcówek typu BIT,
  • końcówki wtykowe do przyspawania narzędzi,
  • złączki przejściowe,
  • adaptery nasadzane.


  Godnymi polecenia są w tej kategorii również:

  • elektroniczne adaptery precyzyjnie sygnalizujące osiągnięcie momentu obrotowego,
  • końcówki wkrętakowe BIT do regulacji śrub ustalających kluczy dynamometrycznych,
  • blokada bezpieczeństwa QuickRelease zapobiegająca ześlizgiwaniu się narzędzi wtykowych. Ten system zabezpieczający pozwala na umieszczenie narzędzia wtykowego, ale nie pozwala na jego usunięcie, dopóki przycisk mechanizmu zatrzaskowego QuickRelease jest zablokowany.
  • oświetlenie LED - pozwala w łatwy sposób doświetlić miejsce pracy.
 • Wkrętaki dynamometryczne

  W tej kategorii polecamy wkrętaki dynamometryczne Stahlwille, Hazet, Wiha, Proxxon oraz innych znanych i cenionych za jakość producentów. Nasza oferta w tym zakresie to również markowe elektroniczne wkrętaki dynamometryczne, które proponujemy Państwu w niezwykle atrakcyjnych cenach.

  Profesjonalne narzędzia w cenie dostępnej dla każdego

  Jeżeli szukasz dla swojej firmy lub do przydomowego warsztatu profesjonalnych wkrętaków dynamometrycznych to u nas znajdziesz najkorzystniejszą ofertę. Narzędzie to świetnie sprawdzi się nie tylko w warsztacie samochodowym, jest równie niezbędne dla elektroników i elektryków oraz sprawdzi się równie dobrze się w użytku domowym. Oprócz tego możesz u nas zaopatrzyć się także w klucze dynamometryczne oraz dedykowane do nich akcesoria.

  Najwyższa precyzja dokręcania

  Wkrętaki dynamometryczne umożliwiają dokręcanie elementów śrubowych z siłą ograniczoną do ustawionego wcześniej momentu. Zakres regulacji pozwala na dokładne ustawienie urządzenia, a podczas pracy sygnał dźwiękowy poinformuje cię o osiągnięciu ustawionego momentu obrotowego. Już nie grozi ci zerwanie gwintu, przekręcenie śruby, a wskutek tego uszkodzenie ważnego i kosztownego elementu.

  Cechy wyróżniające:

  • możliwość pracy w kierunku zgodnym i przeciwnym do ruchu wskazówek zegara,
  • skala mikrometryczna obrotowa do płynnej regulacji,
  • sprzęgło przeciw przeciążeniowe zapobiegające przekroczeniu ustawionych wartości,
  • kształt i powierzchnia rękojeści pozwalająca na pewne przenoszenie momentu obrotowego,
  • pasujące do szerokiej gamy narzędzi wtykowych, które można zastosować,
  • oferowane z certyfikatem,
  • niskie odchyłki odczytu wyświetlacza.

  Oferujemy wyłącznie wkrętaki dynamometryczne, które pomyślnie przeszły wszelkie testy bezpieczeństwa i odpowiadają najsurowszym normom. Naszym celem jest dostarczenie Państwu najwyższej klasy produktów, zatem mogą więc Państwo spokojnie robić zakupy, a zamówione produkty dostarczymy ekspresowo i profesjonalnie.

Pokazuje 1 - 12 z 155 elementów
Porównaj