Gwintowniki maszynowe

Gwintowniki maszynowe do wszystkich rodzajów gwintów i materiałów

W tej kategorii oferujemy Państwu gwintowniki maszynowe do wszystkich rodzajów gwintów i materiałów. Proponujemy wyłącznie markowe gwintowniki czołowych producentów wykonane z najlepszych materiałów takich jak stale szybkotnące HSSE konwencjonalne, stale szybkotnące wykonywane technologia proszkową HSSE-PM oraz z węglika spiekanego. Decydując się na zakup gwintownika w naszym sklepie, nabędziesz w konkurencyjnej cenie profesjonalne narzędzie.

Wybierz gwintowniki maszynowe cenione przez profesjonalistów

Postaw na sprzęt pochodzący od sprawdzonych producentów, ceniony przez profesjonalistów za jakość i wytrzymałość. Dokonując u nas zakupu, dokonasz doskonałego wyboru, o czym przekonało się już wielu Klientów naszego sklepu. Proponujemy narzędzia o podwyższonej wydajności obróbki, które są w stanie obrobić każdy materiał, zaczynając od stali, po tworzywa sztuczne.

By w pełni zaspokoić Twoje potrzeby

Staramy się posiadać w sprzedaży gwintowniki maszynowe w jak najszerszym spectrum, by każdy z Klientów mógł bezproblemowo dobrać odpowiedni do potrzeb i zadań. W naszej ofercie znajdziesz zarówno pojedyncze gwintowniki, jak i kompletne zestawy w poręcznych kasetkach ułatwiających transport i przechowywanie. Proponujemy także bogatą paletę przelotowych gwintowników maszynowych do otworów ślepych. Staramy się mieć na półce wszystko, to co ułatwi i przyśpieszy wykonanie Twojej pracy. Dzięki temu decydując się na zakupy w naszym sklepie, unikniesz długiego oczekiwania na dostawę. Towar posiadamy na miejscu i wysyłamy bezpośrednio po dokonaniu zakupu, tak byś mógł go, jak najszybciej odebrać.

Nasze gwintowniki maszynowe poradzą sobie z każdym materiałem

Do oferty dobieramy wysokiej klasy narzędzia umożliwiające wysokowydajne gwintowanie szerokiej grupy materiałów, w tym gwintowniki do:

 

  • stali,
  • stali nierdzewnych,
  • metali nieżelaznych,
  • żeliwa,
  • stopów żaroodpornych,
  • stopów tytanu.

Innowacyjne rozwiązania dla Twojego warsztatu

Gwintowniki maszynowe, które proponujemy to połączenie innowacyjnych rozwiązań w zakresie stereometrii i mikro-geometrii z zastosowaniem innowacyjnych powłok. Cechy te łącznie zapewniają doskonałą jakość obrabianych powierzchni oraz wysoką dokładność wymiarową gwintów.

Zapraszamy do zakupów!

Aktywne filtry