Gwintownik maszynowy M10x1,25mm Nr2

: FN*E11310010104
: nowy
0,00 zł
Brutto

Gwintownik maszynowy M10x1,25mm Nr2 firmy Fanar do gwintu metrycznego drobnozwojowego

Dane techniczne:

  • Gwintownik wykonany ze stali szybkotnącej HSS,
  • długość całkowita: 76mm,
  • długość części roboczej: 20mm
  • tolerancja wykonanego gwintu: ISO2 6H,
  • producent: Fanar,
  • nr. katalogowy: E11310010104.

Gwintownik maszynowy M10x1,25mm Nr2 firmy Fanar jest zaprojektowany, specjalnie do profesjonalnego sprawnego gwintowania elementów z różnorodnych materiałów.

Gwintownik ten może być użytkowany pomyślnie w szeregu maszyn, jest połączeniem oryginalnych rozstrzygnięć w zakresie geometrii i stereometrii ostrza również użycia prekursorskich warstw zewnętrznych.


Gwintownik ten jest sprzętem niezwykle wszechstronnym, gwarantującym eksploatacja ze sporymi prędkościami skrawania oraz daje wysoką dokładność wymiaru wytwarzanych połączeń gwintowych i imponującą jakość obrabianych powierzchni. Gwintownik ten odznacza się najwyższą odpornością dzięki najlepszej jakości powierzchni, świetnemu wyprowadzeniu wióra, ścisłości wymiarów oraz wysokiej niezawodności procesu obróbki.


W naszej obfitej ofercie znajdziecie Państwo zarówno gwintowniki powlekane do zadań przy wysokich obrotach, jak i standardowe, przystosowane do gwintowania na maszynach o niedużych prędkościach obrotowych. Posiadamy także profesjonalne gwintowniki do gwintów trapezowych, walcowych, stożkowych, a prócz tego do gwintów metrycznych, calowych, rurowych itp.

FN*E11310010104

16 innych produktów w tej samej kategorii: