Normalia i oringi

Normalia warsztatowe - oringi, nakrętki i inne wysokiej jakości

W kategorii normalia warsztatowe, czy samochodowe polecamy wysokiej jakości oringi, nakrętki, podkładki, uszczelki i simeringi, czyli drobne elementy przeznaczone do wykorzystywania w naprawach serwisowych.


20-letnie doświadczenie w branży pozwoliło nam zebrać najlepsze jakościowo produkty czołowych światowych producentów normaliów i zaproponować je Państwu w bardzo konkurencyjnej i atrakcyjnej cenie.

Postaw na bezkompromisową jakość

Normalia mają zastosowanie w najróżniejszych czynnościach naprawczych przeprowadzanych w warsztatach samochodowych. Szczególnie ważne przy tym jest zadowolenie Klienta, które osiągniemy, stosując najwyższej jakości materiały, co zagwarantuje nam, że Klient nie wróci w krótkim czasie z reklamacją wykonanej usługi.

Znakomity stosunek jakości do ceny

W naszym sklepie zakupisz w konkurencyjnej cenie artykuły najwyższej jakości za bardzo rozsądne pieniądze. To świetna inwestycja, dzięki której zaoszczędzisz nie tylko przy zakupie, ale dodatkowo unikniesz kolejnych czynności serwisowych wykonywanych w ramach gwarancji.

Nie tylko dla profesjonalistów

W każdym serwisie, warsztacie samochodowym, czy przydomowym oprócz narzędzi potrzebnych do wykonywani danej pracy, potrzebne są różnego rodzaju części czy elementy składowe danego elementu lub mechanizmu samochodu. Celem połączenia elementów, zabezpieczenia połączenia oraz wzmocnienia jego wytrzymałości stosuje się właśnie normalia, czyli różnego rodzaju śrubki, wkręty, podkładki, uszczelki i inne drobne produkty niezbędne przy wykonywaniu prac technicznych.

Zapraszamy

Zapraszamy do zakupów, a nasi doradcy czekają, by odpowiedzieć na Wasze pytania oraz są przygotowani do zapoznania Was dostępnym asortymentem, a także pomocy przy rozwiązywaniu problemów.

Aktywne filtry