Zestawy fotowoltaiczne

Zestawy fotowoltaiczne w atrakcyjnych cenach - wysokiej jakości

W tej kategorii oferujemy Państwu kompletne zestawy fotowoltaiczne gotowe do instalacji w atrakcyjnych cenach. Są to markowe produkty czołowych producentów branży fotowoltaicznej o świetnym stosunku jakości do ceny. Nasza propozycja obejmuje zestawy on-grid (podłączone do publicznej sieci energetycznej) oraz off-grid (niepodłączone do publicznej sieci energetycznej).

Zestawy fotowoltaiczne to przygotowane rozwiązania kompletnej instalacji do montażu w wybranej lokalizacji. Proponujemy zestawy o dużej rozpiętości dostępnych mocy instalacji, dzięki czemu można dobrać optymalne rozwiązanie do swoich potrzeb odnośnie do pokrycia zapotrzebowania na energię.

 

W skład zestawów w zależności od ich konfiguracji wchodzą:

  • panele fotowoltaiczne,
  • inwertery,
  • konwertery,
  • kontrolery,
  • okablowanie,
  • wtyczki MC4,
  • akumulatory.

Elementy składowe zestawów zostały dobrane pod kątem jak najlepszej kompatybilności, stabilności i niezawodności pracy systemu fotowoltaicznego.

 

Dostępne są dwie główne kategorie zestawów fotowoltaicznych, w których tworzona przez panele fotowoltaiczne energia może być magazynowana w akumulatorach (zestawy off-grid) lub oddawana do sieci (zestawy on-grid).

Systemy off-grid pozwalają wykorzystać zmagazynowaną energię w dowolnym czasie. Zastosowanie systemów off-grid jest świetnym rozwiązaniem dla osób, które chcą być całkowicie niezależne od dostawców energii elektrycznej. Z kolei systemy on-grid są podłączone do sieci energetycznej. Tworzona przez panele fotowoltaiczne energia jest wykorzystywana na bieżące potrzeby, a nadwyżki są odsprzedawane do sieci energetycznej.

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz