Szlifierki

Szlifierki kątowe, oscylacyjne, taśmowe z regulacją obrotów - polerki

W tej kategorii polecamy Państwu profesjonalne szlifierki kątowe, oscylacyjne, taśmowe z regulacją obrotów oraz polerki czołowych producentów z branży narzędziowej. Oferujemy mnóstwo markowych szlifierek w atrakcyjnych cenach niezbędnych w każdym profesjonalnym warsztacie.

Wiemy, że wykonujecie prace różnego rodzaju, dlatego też dbamy o to, by zapewnić szeroki wybór narzędzi takich jak różnego typu szlifierki: kątowe, taśmowe czy oscylacyjne, a żeby nadać ostateczny połysk obrabianej powierzchni oferujemy polerki.

Szlifierka jest urządzeniem służącym do wykańczania twardych powierzchni przedmiotów, które wcześniej obrabiano innymi metodami. Szlifowanie pozwala na uzyskanie odpowiedniej gładkości elementu, jak i pełnej dokładności wymiarowej. Ze względu na dużą różnorodność prac wykonywanych za pomocą szlifierek udostępniamy wiele ich odmian. Do zastosowań warsztatowych polecamy polerki samochodowe do polerowania auta i innych przedmiotów, które posiadają regulację prędkości i uchwyt pomocniczy umożliwiający pracę w wygodnej pozycji.

Oferujemy bardzo wydajne szlifierki o znacznej mocy w stosunku do rozmiarów, idealne w pracach profesjonalnych, jak i w domowych.

Duży wybór oraz różnorodność urządzeń tego typu, jaką oferuje Państwu nasz sklep, na pewno zaspokoi każde potrzeby.

Aktywne filtry