Ściągacze hydrauliczne

Ściągacze hydrauliczne 2 i 3 ramienne, odklejacze oraz zestawy

W tej kategorii produktów polecamy ściągacze hydrauliczne 2 i 3 ramienne, hydrauliczne przyrządy rozdzielające, czyli odklejacze oraz zestawy ściągaczy hydraulicznych. Znajdziesz tutaj głównie sprzęt renomowanego światowego lidera w produkcji tego typu narzędzi, czyli KUKKO praz polskiego producenta MATEO. W przypadku ściągaczy hydraulicznych proponujemy bardzo atrakcyjne ceny.

Ściągacze hydrauliczne to urządzenia wielozadaniowe urządzenia uniwersalne, używane do szybkiego i bezpiecznego zdejmowania części osadzanych na wałach. Mogą one posłużyć do ściągania łożysk, kół zębatych, pasowych oraz piast i bębnów. Dzięki zastosowaniu siłownika hydraulicznego wykonywanie prac tym narzędziem nie wymaga dużej siły. Ściągacz hydrauliczny to doskonałe narzędzie sprawdzające się zarówno w warsztacie samochodowym, jak i w wielu gałęziach przemysłu wydobywczego, stoczniowego, chemicznego oraz innych.

Nasi Klienci mogą mieć zawsze pewność, że każde narzędzie jest dopracowane w każdym szczególe, wykonane z najlepszych materiałów przy najwyższych standardach technologii produkcji. Wysoka jakość daje bezawaryjność, która pozwala użytkować narzędzie przez długi czas, nawet w najtrudniejszych warunkach.

Możesz liczyć na nasze kompleksowe doradztwo w zakresie doboru odpowiednich narzędzi.

Zachęcamy do zapoznania się poniżej ze szczegółami naszej oferty!

Aktywne filtry