Nauszniki - wkładki, zatyczki

Ochronniki słuchu - zatyczki do uszu, nauszniki, wkładki

W tej kategorii produktów polecamy profesjonalne ochronniki słuchu wiodących producentów posiadające wszystkie atesty bezpieczeństwa. Proponujemy szeroki asortyment produktów w atrakcyjnych cenach, takich jak różnego rodzaju ochraniacze słuchu, wkładki, czy zatyczki do uszu, nauszniki ochronne oraz słuchawki ochronne.

Wkładki i zatyczki do uszu doskonale zabezpieczają przed uszkodzeniami słuchu spowodowanymi nadmiernym hałasem. Niestety niektóre z zawodów wymagają przebywania w miejscach o natężonym stopniu hałasu, a metodą jego graniczenia jest stosowanie nauszników oraz wkładek przeciwhałasowych.

Do naszej oferty dobraliśmy wyłącznie markowe produkty, które odznaczają się wysoką jakością wykonania i zastosowaniem najlepszych rozwiązań technicznych oraz materiałowych. Wszelkie ochronniki słuchu z naszej oferty są opracowane w detalach oraz wykonane z wyjątkowo trwałych materiałów. Wyróżniają się także fantastyczną ergonomią, umożliwiając perfekcyjne dostosowanie do wymiarów głowy, dzięki czemu zapewniają dobre trzymanie i wysoki komfort użytkowania. Posiadamy również w sprzedaży precyzyjnie wyprofilowane i wygłuszone nauszniki ochronne, których poduszki są wykonane ze specjalnego połączenia płynu oraz gąbki.

W tej grupie środków ochrony słuchu proponujemy:

  • zatyczki do uszu,
  • nauszniki ochronne,
  • słuchawki ochronne,
  • wkładki przeciwhałasowe.


Zgodnie z Rozporządzeniem MPiPS z dnia 26 września 1997 r. w sprawie ogólnych przepisów bezpieczeństwa i higieny pracy (Dz. U. nr 129, poz. 844) pracodawca ma obowiązek zapewnić ochronę pracowników przed zagrożeniami związanymi z narażeniem na hałas. Pracodawca ma również obowiązek zaopatrzyć pracowników w indywidualne środki ochrony słuchu.

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz