Ściągacze 3 ramienne

Ściągacze 3 ramienne samocentrujące do łożysk, kół zębatych, tarczy

W tej kategorii produktowej polecamy wysokiej jakości profesjonalne ściągacze 3 ramienne renomowanych producentów takich jak KUKKO, Stahlwille i Bahco. Znajdziesz tutaj automatyczne samocentrujące ściągacze 3 ramienne w wersji standardowej i hydrauliczne.

Ściągacz 3 ramienny jest doskonałym rozwiązaniem zarówno dla profesjonalnych serwisów samochodowych, jak i podczas samodzielnych napraw samochodów. Są to narzędzia uniwersalne, które możesz stosować zgodnie z własnymi potrzebami do bezpiecznego ściągania elementów w trudno dostępnych miejscach. To bardzo przydatne narzędzie w każdym warsztacie, zakładzie mechanicznym, ślusarskim, w przemyśle oraz naprawie maszyn i urządzeń.

Hydrauliczne ściągacze 3 ramienne przyspieszą i ułatwią twoją pracę przy ściąganiu łożysk, kół zębatych, tarczy, kół pasowych, piast kół, sprzęgieł i tulei. Ściągacze 3-ramienne samocentrujące mają specjalną konstrukcję, gwarantują bezbłędne ustawienie łap i śruby na ściąganym elemencie oraz jego prosty i szybki demontaż. Trójramienny ściągacz do łożysk pozwala na intensywną pracę z dużym obciążeniem, przy elementach osadzonych na różnej głębokości. To bardzo poręczne narzędzie niewymagające dużej przestrzeni za sprawą smukłych ramion.

Ściągacz trójramienny jest idealny do napraw silnika, skrzyń biegów, mostów napędowych, półosi i przekładni zębatych. Jakość pracy i bezpieczeństwo gwarantuje kuta rama ze stali specjalnej o wysokiej wytrzymałości, przekraczającej 20 ton. Ramiona i łapy ściągaczy są kute na gorąco, poddane utwardzaniu termicznemu.

Aktywne filtry