Wkrętaki dynamometryczne

Wkrętaki dynamometryczne - Stahlwille, Hazet, Wiha, Proxxon

W tej kategorii polecamy wkrętaki dynamometryczne Stahlwille, Hazet, Wiha, Proxxon oraz innych znanych i cenionych za jakość producentów. Nasza oferta w tym zakresie to również markowe elektroniczne wkrętaki dynamometryczne, które proponujemy Państwu w niezwykle atrakcyjnych cenach.

Profesjonalne narzędzia w cenie dostępnej dla każdego

Jeżeli szukasz dla swojej firmy lub do przydomowego warsztatu profesjonalnych wkrętaków dynamometrycznych to u nas znajdziesz najkorzystniejszą ofertę. Narzędzie to świetnie sprawdzi się nie tylko w warsztacie samochodowym, jest równie niezbędne dla elektroników i elektryków oraz sprawdzi się równie dobrze się w użytku domowym. Oprócz tego możesz u nas zaopatrzyć się także w klucze dynamometryczne oraz dedykowane do nich akcesoria.

Najwyższa precyzja dokręcania

Wkrętaki dynamometryczne umożliwiają dokręcanie elementów śrubowych z siłą ograniczoną do ustawionego wcześniej momentu. Zakres regulacji pozwala na dokładne ustawienie urządzenia, a podczas pracy sygnał dźwiękowy poinformuje cię o osiągnięciu ustawionego momentu obrotowego. Już nie grozi ci zerwanie gwintu, przekręcenie śruby, a wskutek tego uszkodzenie ważnego i kosztownego elementu.

Cechy wyróżniające:

  • możliwość pracy w kierunku zgodnym i przeciwnym do ruchu wskazówek zegara,
  • skala mikrometryczna obrotowa do płynnej regulacji,
  • sprzęgło przeciw przeciążeniowe zapobiegające przekroczeniu ustawionych wartości,
  • kształt i powierzchnia rękojeści pozwalająca na pewne przenoszenie momentu obrotowego,
  • pasujące do szerokiej gamy narzędzi wtykowych, które można zastosować,
  • oferowane z certyfikatem,
  • niskie odchyłki odczytu wyświetlacza.

Oferujemy wyłącznie wkrętaki dynamometryczne, które pomyślnie przeszły wszelkie testy bezpieczeństwa i odpowiadają najsurowszym normom. Naszym celem jest dostarczenie Państwu najwyższej klasy produktów, zatem mogą więc Państwo spokojnie robić zakupy, a zamówione produkty dostarczymy ekspresowo i profesjonalnie.

Aktywne filtry