Panele fotowoltaiczne

Panele fotowoltaiczne - ogniwa, kolektory, baterie słoneczne

Polecamy nowoczesne, niezawodne urządzenia, jakimi są słoneczne panele fotowoltaiczne 12V w szerokim wyborze. Zakupisz u nas w atrakcyjnej cenie monokrystaliczne i polikrystaliczne ogniwa, kolektory, baterie słoneczne o zróżnicowanej mocy od 10W do 150W.

Panele fotowoltaiczne są przeznaczone do pozyskiwania energii słonecznej i przetwarzania jej na prąd elektryczny. Oferowane przez nasz modele mogą być z powodzeniem zainstalowane na dowolnej powierzchni, dachu, ścianie lub innej zapewniającej jak największy poziom nasłonecznienia.

 

Nasza oferta obejmuje monokrystaliczne i polikrystaliczne:

  • panele fotowoltaiczne,
  • ogniwa fotowoltaiczne,
  • panele słoneczne,
  • kolektory słoneczne,
  • baterie słoneczne.

W naszej ofercie znajduje się szeroka gama paneli słonecznych polikrystalicznych i monokrystalicznych czołowych producentów. Ogniwa fotowoltaiczne cechuje wysoka niezawodność i jakość znajdująca odzwierciedlenie w długoletniej gwarancji. Wszystkie panele słoneczne przechodzą drobiazgowe testy sprawdzające zgodność z surowymi wymogami jakościowymi.

Kolektory słoneczne monokrystaliczne

Panele fotowoltaiczne z ogniw monokrystalicznych odznaczają się najwyższą sprawnością wśród wszystkich modułów fotowoltaicznych, a ich żywotność wynosi nawet 30 lat. Ogniwa wykonane są z jednego kryształu o dokładnie ukierunkowanej strukturze w jednym kierunku, co gwarantuje wysoką sprawność.

Baterie słoneczne polikrystaliczne

Moduły polikrystaliczne oraz multikrystaliczne są tańsze w produkcji i zakupie. Wykonane są z czystego półprzewodnikowo krzemu rozpuszczonego w podciśnieniu pod szkłem ochronnym, z którego odlewa się bloczki. Bloczki te są następnie obrabiane i krojone do multikrystalicznych krążków krzemu.

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz