Lutownice transformatorowe i grzałkowe

Lutownice transformatorowe, grzałkowe, kolbowe i gazowe

Polecamy w szerokim wyborze różnego typu lutownice transformatorowe, grzałkowe, kolbowe i gazowe na gorące powietrze (HotAir). Są to produkty wyłącznie renomowanych firm Aries, SolderLab, Sthor, ZDZ, Dremel, Yato oraz innych, które proponujemy Państwu w atrakcyjnej cenie!

Oferujemy lutownice elektryczne i gazowe do zastosowań amatorskich i profesjonalnych, przydatne zarówno przy lutowaniu większych elementów, jak i elektroniki. Znajdziesz u nas modele ze wbudowanym oświetleniem miejsca lutowania oraz regulacją mocy, które cechują się bardzo krótkim czasem nagrzewania. Posiadamy również w sprzedaży wiele lutownic gazowych z nagrzewnicami powietrzna Hot Air, z mini palnikami, modele stojące oraz mini lutownice piórowe, a także zestawy z akcesoriami w walizkach plastikowych. Niezależnie od rodzaju oferowane produkty odznaczają się wysoką jakością, znaczną wytrzymałością oraz precyzją.

Polecamy między innymi lutownice:

  • transformatorowe
  • grzałkowe ceramiczne,
  • oporowe grzałkowe,
  • gazowe,
  • cyfrowe.

Dostępne w tej kategorii lutownice gazowe i transformatorowe z pewnością zaspokoją Państwa wymagania. To jakość połączona z atrakcyjną ceną.

Aktywne filtry