Drut spawalniczy

Drut spawalniczy - do spawania aluminium, do migomatu, do Tiga i inne

Polecamy wysokiej jakości drut spawalniczy w szerokim wyborze, do spawania aluminium, do migomatu, do Tiga, proszkowy, samoosłonowy i inne druty spawalnicze w atrakcyjnej cenie.


Mamy w ofercie drut spawalniczy o różnym zakresie średnic oraz o zróżnicowanych parametrach do wykonywania pełnego zakresu prac i rodzajów spawów. Drut spawalniczy jest u nas dostępny w różnych rozmiarach i z różnorodnych tworzyw, w tym okrągły, trójkątny oraz owalny. Wszystkie produkty wyprodukowano przy użyciu wysokiej jakości materiałów i przy uwzględnieniu obowiązujących norm.


Proponowany przez nas drut spawalniczy służy między innymi do spawania aluminium, tworzyw sztucznych, tali niskostopowych i niestopowych metodą TIG oraz MAG. Znajdziesz u nas popularne i użytkowane przez profesjonalistów nierdzewne druty spawalnicze do spawania metodą TIG oraz MIG/MAG. Oferowane produkty ręczą wysoką wytrzymałość stopiwa wynikającą z zastosowania najnowszych technologii materiałowych.

Znajdziesz u nas między innymi drut spawalniczy:

  • do migomatu, TIG, MIG/MAG,
  • samoosłonowy,
  • proszkowy,
  • do spawania aluminium,
  • nierdzewny,
  • do spawania gazowego.


Każdy udostępniony drut do spawania gwarantuje wygodne, bezpieczne i szybkie spawanie różnych powierzchni i materiałów. Dostarczamy wyłącznie najwyższej jakości drut spawalniczy, nadający się zarówno do domowego, jak i profesjonalnego spawania MIG. Zapewniamy konkurencyjne ceny oraz szybką wysyłkę zamówionego towaru. Zapraszamy do zakupu.

Aktywne filtry