Mierniki do pomiarów elektrycznych

Mierniki elektryczne - wybierz miernik do pomiarów elektrycznych

W kategorii sklepu Jason.com.pl proponujemy klientom profesjonalne i precyzyjne mierniki elektryczne do pomiarów instalacji i wielkości elektrycznych. Oferowane przez nas wielofunkcyjne mierniki elektryczne to nowoczesne i wydajne narzędzia pomiarowe, a zarazem wyjątkowo skuteczne i proste w obsłudze.

Komfort użytkowania

Pozwalają one na wykonanie różnego rodzaju czynności, takich jak np. szukanie sygnału satelitarnego, zbadania wartości prądu stałego czy zmierzenie temperatury ciała. Czytelne, cyfrowe wyświetlacze gwarantują odpowiednią czytelność wyników, a także ułatwiają dokonywanie i odczytywanie wyników pomiaru oraz diagnozowanie usterek w instalacjach elektrycznych. Zastosowanie w produkcji najwyższej jakości komponentów daje wysoką trwałość i niezawodność. Dodatkowo komfort użytkowania, przechowywania i transportowania podnoszą walizki, skrzynki i wygodne pokrowce, w które są zapakowane produkty.

Mierniki wielofunkcyjne dla każdego

Mierniki elektryczne sprawdzają się doskonale w przydomowym warsztacie, w warsztatach samochodowych, w przemyśle i usługach, czyli wszędzie tam gdzie mamy do czynienia z prądem. Dzięki nim można sprawdzać i testować instalacje elektryczne niskiego i wysokiego napięcia, jednofazowe i wielofazowe. Dzięki wbudowanej pojemnej pamięci pozwalają ona na wykonywanie i zapamiętywanie pomiarów na dużej ilości obiektów oraz ich późniejsze odtworzenie, analizę i opracowanie wyników.

Jeden wielofunkcyjny miernik zastępuje kilka innych przyrządów

Wielofunkcyjny miernik elektryczny może zastąpić nawet kilka przyrządów pomiarowych takich jak np. mierniki rezystancji uziemienia i rezystywności gruntu, mierniki rezystancji izolacji, czy miernik pętli zwarcia. Uniwersalny miernik do pomiarów wielkości elektrycznych pozwalający m.in na pomiar rezystancji uziemienia i izolacji, impedancji pętli zwarcia to prawdziwy kombajn idealny dla każdego elektryka, instalatora, czy elektromechanika samochodowego.

Nasza oferta

Znajdziesz u nas w atrakcyjnej cenie mierniki cyfrowe, analogowe, cęgowe, bezprzewodowe, próbniki oraz szereg akcesoriów do nich takich jak cęgi, końcówki, czy przewody pomiarowe. Stawiamy na jakość, dokładność i niezawodność sprzedawanych przez nas mierników i dlatego oferujemy produkty znanych, sprawdzonych i cenionych marek takich jak Kyoritsu, CHY, Energo-lab, czy Brymen.

Zachęcamy więc do bliższego zapoznania się z naszą ofertą, a na pewno znajdą Państwo w niej to czego szukają w atrakcyjnej cenie.

Aktywne filtry