Bity, końcówki i akcesoria

Bity, końcówki i akcesoria - uchwyty, grzechotki, przedłużki

W tej kategorii polecamy bity, końcówki oraz akcesoria do elektronarzędzi takie jak uchwyty, grzechotki, przedłużki, czy pokrętła. Oferujemy tutaj wyłącznie markowe elementy wykonane z najlepszych materiałów przez światową czołówkę producentów. Asortyment dostępny w tej kategorii prezentuje znakomity stosunek jakości do ceny, dzięki czemu kupisz końcówki do wkrętarki, uchwyty do bitów w atrakcyjnej cenie.

Ułatw sobie pracę

Aby ułatwić sobie wykonywanie prac serwisowych i naprawczych, zadbaj o dobór odpowiednich akcesoriów do swoich elektronarzędzi oraz narzędzi ręcznych. Przedstawiamy tutaj pełną gamę markowych bitów, które są podstawowym elementem wykorzystywanym w codziennej pracy. Również szeroki wybór końcówek, uchwytów, grzechotek, przedłużek pomocnych przy bitach umożliwi Ci stworzenie zestawu idealnie spersonalizowanego do Twoich potrzeb.

Zestawy bitów oraz szeroki wybór akcesoriów pozwolą Ci w znacznej mierze zaoszczędzić czas, oraz pieniądze. Obecnie żaden warsztat nie obędzie się bez wkrętarki, a co za tym idzie bitów i akcesoriów do nich. Dlatego by maksymalnie wykorzystać możliwości, jakie dają nowoczesne narzędzia, należy zaopatrzyć się w wytrzymałe bity oraz pomocne uchwyty.

Nasza propozycja

W tej kategorii oferujemy Państwu:

  • Bity 1/4, 5/16, 11, 16, 22,
  • końcówki 10 mm,
  • inne końcówki i bity,
  • akcesoria - uchwyty, przedłużki, grzechotki, pokrętła.

W asortymencie posiadamy oprócz pojedynczych także całe zestawy końcówek.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą poniżej, a w przypadku wątpliwości lub pytań służymy pomocą i fachowym wsparciem.

Aktywne filtry