Klucze dynamometryczne

Klucze dynamometryczne Stahlwille, Yato, Boxo, Proxxon, Jonnesway

W tej kategorii polecamy profesjonalne klucze dynamometryczne Stahlwille, Gedore, Boxo, Proxxon, Jonnesway i Yato z mechanizmem zapadkowym, sprężynowe oraz elektroniczne. Jeżeli szukasz wysokiej jakości, markowych kluczy dynamometrycznych w dobrej cenie to koniecznie sprawdź naszą ofertę, w której znajdziesz najlepsze produkty w atrakcyjnej cenie.

Oferujemy klucze dynamometryczne:

  • 9x12,
  • wtykowe 14x18,
  • fi-16,
  • z grzechotkami stałymi,
  • z płynną regulacją,
  • uchylne,
  • z nasadkami.

Bezpieczne, wygodne i precyzyjne dokręcanie

Klucze dynamometryczne są nieodzowne wszędzie tam, gdzie trzeba dokręcić śrubę z odpowiednią siłą i momentem obrotowym.Stosownie ich w pracach naprawczych i serwisowych zapobiega przeciągnięciu śruby i gwarantuje dokręcenie jej zgodne z zaleceniami producenta samochodu bądź urządzenia.

Narzędzia, które tutaj udostępniamy są wyposażone w szybkie i wygodne nastawy, mechanizm wyzwalający, wyraźną i bardzo czytelną skalę. Niektóre z modeli są wyposażone w skalę podwójną N m / ft.lb , podwójny sygnał stop, gniazda do mocowania wymiennych końcówek oraz posiadają możliwość pracy w kierunku odwrotnym do ruchu wskazówek zegara poprzez przełożenie czopu.

Certyfikowana precyzja i wysoka jakość w rozsądnej cenie

Wszystkie klucze dynamometryczne są oferowane z certyfikatem oraz zapewniają niezwykłą precyzję, odchyłki odczytu zaczynają się od ± 2% (w zależności od modelu). Trwałość i niezawodność zapewniają najwyższej jakości materiały, z których są wykonane, a mocny korpus chroni delikatne części klucza. Ergonomiczna rękojeść wykonana z materiałów odpornych na oleje, smary, paliwa, płyny hamulcowe podnosi żywotność narzędzia i zwiększa komfort pracy.

Dla kogo?

Klucz dynamometryczny jest specyficznym narzędziem, które idealnie sprawdza się w branży mechanicznej, podczas rozmaitych prac w warsztatach i serwisach samochodowych. Mimo to sprawdzą się równie dobrze w innych branżach, wszędzie gdzie wymagana jest najwyższa precyzja przy dokręceniu śrub z dokładnością wyrażaną w niutonometrach. Możliwość precyzyjnego ustawienia momentu pozwala dokręcić każde połączenie śrubowe z właściwą siłą, dzięki czemu unikniemy przekręcenia, lub niedokręcenia ważnych elementów.

 

Zapraszamy do zakupów.

Aktywne filtry