Klucz dynamometryczny 3/4" 200-1000Nm - Boxo TW668-3D

: BX*TW668-3D
: nowy
0,00 zł
Brutto

Klucz dynamometryczny 3/4" 200-1000Nm - Boxo TW668-3D

Dane techniczne:

  • rozmiar trzpienia: 3/8",
  • siła: 20-110Nm,
  • długość: 366mm,
  • waga: 1kg,
  • dokładność: 4%,
  • nr. katalogowy: TW668-3D.

Klucz dynamometryczny 3/4" 200-1000Nm - Boxo TW668-3D to pierwszorzędne narzędzie przy naprawach pojazdów samochodowych oraz wielu innych pojazdów bądź urządzeń, gdzie przewiduje dokręcanie elementów z wyznaczoną siła.

Wysoka jakość za rozsądne pieniądze

Nabywając ten klucz, otrzymujesz za niewysokie pieniądze precyzyjny przyrząd, którym posługują się specjaliści.

Kluczowe informacje o produkcie

Służy do dokręcania połączeń gwintowych z siłą o dokładnie określonym momencie. Klucz wykonany jest ze stali chromowo wanadowej, co zapewnia jego trwałość i wytrzymałość. Posiada mechaniczny naciąg zapadki dynamometrycznej, która po osiągnięciu żądanej siły dokręcania przeskakuje o jeden ząbek, wydając charakterystyczny dźwięk. Skala momentów umieszczona jest w rękojeści klucza, jej regulacja następuje poprzez jej obrót. Po ustawieniu żądanego momentu należy zablokować klucz zabezpieczeniem na końcu rączki. Klucz posiada certyfikat GS oraz dokładność 4%.

Jakość wykorzystanych przy produkcji materiałów da Ci długookresową eksploatację bez awarii. Czy warto zatem decydować się na nabycie niskiej jakości, niedokładnego klucza w markecie? Zdecydowanie nie! Nie warto się narażać na zniszczenie śruby, co może niekiedy skutkować koniecznością wykonania kosztownej reperacji.

Klucze, które mamy w sprzedaży są zróżnicowane pod kątem siły, lecz im szerszy jest zakres działania klucza, tym mniejsza jest jego precyzja. Stąd, żeby pokryć pełen zakres momentów dokręcania, konieczny jest zakup kilku kluczy o odmiennym zakresie.

W sklepie Jason.com.pl proponujemy klucze dynamometryczne znanych wytwórców takich jak: Yato, Stahlwille, Wiha, Hazet, Jonnesway, King Tony, Facom, Wera, Proxxon, Beta, Boxo, Bahco, Gedore.

BX*TW668-3D

16 innych produktów w tej samej kategorii: