Spawarki

Spawarki inwertorowe, MIG MAG, TIG, MMA, transformatorowe, do plastiku

W tej kategorii polecamy spawarki inwertorowe, MIG MAG, TIG, MMA, transformatorowe, do plastiku zarówno profesjonalne, jak i dla amatorów. Gwarantujemy wysoką jakość produktów oraz atrakcyjne ceny. Zapoznaj się z naszą ofertą - przeglądaj, porównuj i kupuj!

Spawarki to jedne z najczęściej spotykanych urządzeń spawalniczych w warsztatach mechanicznych, ślusarskich oraz w przydomowych warsztatach. W naszej ofercie znajdziesz szeroki wybór spawarek o różnych parametrach dopasowany do indywidualnych potrzeb. Dlatego u nas z powodzeniem wybierzesz model do łączenia metali różnymi metodami najbardziej odpowiedni do określonego rodzaju pracy i planowanej częstotliwości użytkowania. Oferujemy wielozadaniowe urządzenia przeznaczone do spawania różnego rodzaju metali przy pomocy elektrod otulonych metodą MMA oraz TIG z wykorzystaniem elektrod wolframowych. Wśród oferowanych urządzeń znajduje się między innymi spawarka inwertorowa, spawarka transformatorowa, migomat oraz połautomat spawalniczy.

Spawarki wyposażone są w regulację prądu spawania, co umożliwia dokładne ustawienie parametrów pracy. W wielu modelach dostępne są cyfrowe wyświetlacze, które ułatwiają odczyt i ustawienie parametrów oraz panele sterowania zapewniające wygodną i prostą obsługę urządzenia. Wiele z dostępnych modeli jest dodatkowo wyposażonych w przełącznik umożliwiający wybranie odpowiedniej metody spawania.

Dostępne tutaj spawarki wyróżniają się lekkością i niewielkimi rozmiarami, dzięki czemu można je z łatwością przenosić oraz transportować. Dobra jakość materiałów oraz solidne wykonanie zmniejsza ryzyko uszkodzenia, oraz wydłuża czas eksploatacji urządzenia. Sprawdź naszą ofertę i wybierz spawarkę, która w najlepszym stopniu spełni twoje wymagania.

Aktywne filtry