Ściągacze

Ściągacze
Ściągacze

W kategorii ściągacze polecamy uniwersalne i specjalne ściągacze do łożysk, sprężyn zawieszenia McPherson, sworzni, hydrauliczne i ręczne. Nasza propozycja to bogata oferta markowych ściągaczy w przystępnych cenach. Są to wysokiej jakości narzędzia umożliwiające ściąganie różnego rodzaju tarcz, łożysk, tulei, sworzni, piast i innych elementów cz...

W kategorii ściągacze polecamy uniwersalne i specjalne ściągacze do łożysk, sprężyn zawieszenia McPherson, sworzni, hydrauliczne i ręczne. Nasza propozycja to bogata oferta markowych ściągaczy w przystępnych cenach. Są to wysokiej jakości narzędzia umożliwiające ściąganie różnego rodzaju tarcz, łożysk, tulei, sworzni, piast i innych elementów czołowych producentów wykonane z odpornej na działanie czynników zewnętrznych stali narzędziowej, co zapewnia im wysoką wytrzymałością mechaniczną oraz długie użytkowanie.

Możesz znacznie skrócić czas wykonania naprawy, gdyż ściągacze samochodowe to bardzo proste w obsłudze narzędzia, dzięki którym łatwo i szybko zdemontujesz łożysko, czy sprężynę.

 

Relatywnie niewielkim kosztem skrócisz czas naprawy oraz unikniesz ewentualnych uszkodzeń innych elementów samochodu, dlatego narzędzie to powinno znaleźć się na wyposażeniu Twojego warsztatu.

 

W naszej ofercie znajdziesz ściągacze:

 • do wycieraczek,
 • do sprężyn MC PHERSON,
 • sprężyn zawieszenia,
 • kute do końcówek,
 • do łożysk – dwuramienne, trójramienne, hydraulicze,
 • bezwładnościowe łożysk,
 • odklejacze łożysk,
 • łożysk wewnętrznych,
 • do kół alternatora, klimatyzacji i pompy wody,
 • wybijaki do przegubów kulowych,
 • przegubów i sworzni,
 • tarcz i bębnów,
 • do piast,
 • kół pasowych.

Są to ściągacze uniwersalne, specjalistyczne, wewnętrzne oraz zestawy ściągaczy.

Dlaczego warto?

Kupując ściągacz, nie tylko podniesiesz bezpieczeństwo pracy, ale także znacząco skrócisz czas naprawy, a co najważniejsze wyeliminujesz ryzyko uszkodzenia wymienianego elementu. Wydatek związany z zakupem tego narzędzia jest niewielki i zwróci się wielokrotnie, a jednocześnie zwiększysz komfort i bezpieczeństwo pracy.

Sprawdź ofertę

Poniżej znajdziesz wszystkie dostępne w naszym sklepie ściągacze, a w przypadku, kłopotów z dobraniem odpowiedniego narzędzia do konkretnego zastosowania, służymy radą i pomocą.

Więcej

Ściągacze Jest 139 produktów.

Podkategorie

 • Ściągacze 2 ramienne

  W tej kategorii produktów polecamy profesjonalne ściągacze 2 ramienne z mocowaniem wewnętrznym i zewnętrznym. Znajdziesz tutaj ściągacze 2 ramienne wewnętrzne i zewnętrzne do łożysk, kół zębatych, tarcz, sworzni, kół pasowych, sprzęgieł, czy przegubów wahacza w szerokim wyborze i w atrakcyjnych cenach.

  Ponadto polecamy również zestawy ściągaczy 2 ramiennych w szerokim wyborze wysokości i rozstawów ramion. Naszą ofertę w tej kategorii produktów opieramy na cenionych i renomowanych markach takich jak KUKKO, Stahlwille oraz Bahco. Produkty tych firm gwarantują najwyższy poziom zaawansowania technologicznego oraz bezpieczeństwa. Proponowane tutaj ściągacze 2 ramienne prezentują najwyższą jakość wykonania, co gwarantuje bezpieczną i bezawaryjną pracę.

  Profesjonalne ściągacze przynoszą wysokie bezpieczeństwo pracy pracownika, który jest zabezpieczony przed oderwaniem lub odpryśnięciem demontowanego elementu. Konstrukcja narzędzi umożliwia pracę w ograniczonej przestrzeni. Solidne wykonanie, wysoka wydajność i trwałość - gwint walcowany pokryty specjalną powłoką oraz samoregenerujące zabezpieczenie antykorozyjne elementów ocynkowanych.

  Proponujemy ci atrakcyjne ceny

  Dzięki długoletniej współpracy z topowymi producentami możemy zaoferować ci profesjonalne ściągacze w bardzo atrakcyjnej cenie, którą możesz dodatkowo pomniejszyć o rabat 5% przyznawany za zapisanie się do naszego newslettera.  

 • Ściągacze 3 ramienne

  W tej kategorii produktowej polecamy wysokiej jakości profesjonalne ściągacze 3 ramienne renomowanych producentów takich jak KUKKO, Stahlwille i Bahco. Znajdziesz tutaj automatyczne samocentrujące ściągacze 3 ramienne w wersji standardowej i hydrauliczne.

  Ściągacz 3 ramienny jest doskonałym rozwiązaniem zarówno dla profesjonalnych serwisów samochodowych, jak i podczas samodzielnych napraw samochodów. Są to narzędzia uniwersalne, które możesz stosować zgodnie z własnymi potrzebami do bezpiecznego ściągania elementów w trudno dostępnych miejscach. To bardzo przydatne narzędzie w każdym warsztacie, zakładzie mechanicznym, ślusarskim, w przemyśle oraz naprawie maszyn i urządzeń.

  Hydrauliczne ściągacze 3 ramienne przyspieszą i ułatwią twoją pracę przy ściąganiu łożysk, kół zębatych, tarczy, kół pasowych, piast kół, sprzęgieł i tulei. Ściągacze 3-ramienne samocentrujące mają specjalną konstrukcję, gwarantują bezbłędne ustawienie łap i śruby na ściąganym elemencie oraz jego prosty i szybki demontaż. Trójramienny ściągacz do łożysk pozwala na intensywną pracę z dużym obciążeniem, przy elementach osadzonych na różnej głębokości. To bardzo poręczne narzędzie niewymagające dużej przestrzeni za sprawą smukłych ramion.

  Ściągacz trójramienny jest idealny do napraw silnika, skrzyń biegów, mostów napędowych, półosi i przekładni zębatych. Jakość pracy i bezpieczeństwo gwarantuje kuta rama ze stali specjalnej o wysokiej wytrzymałości, przekraczającej 20 ton. Ramiona i łapy ściągaczy są kute na gorąco, poddane utwardzaniu termicznemu.

 • Ściągacze hydrauliczne

  W tej kategorii produktów polecamy ściągacze hydrauliczne 2 i 3 ramienne, hydrauliczne przyrządy rozdzielające, czyli odklejacze oraz zestawy ściągaczy hydraulicznych. Znajdziesz tutaj głównie sprzęt renomowanego światowego lidera w produkcji tego typu narzędzi, czyli KUKKO praz polskiego producenta MATEO. W przypadku ściągaczy hydraulicznych proponujemy bardzo atrakcyjne ceny.

  Ściągacze hydrauliczne to urządzenia wielozadaniowe urządzenia uniwersalne, używane do szybkiego i bezpiecznego zdejmowania części osadzanych na wałach. Mogą one posłużyć do ściągania łożysk, kół zębatych, pasowych oraz piast i bębnów. Dzięki zastosowaniu siłownika hydraulicznego wykonywanie prac tym narzędziem nie wymaga dużej siły. Ściągacz hydrauliczny to doskonałe narzędzie sprawdzające się zarówno w warsztacie samochodowym, jak i w wielu gałęziach przemysłu wydobywczego, stoczniowego, chemicznego oraz innych.

  Nasi Klienci mogą mieć zawsze pewność, że każde narzędzie jest dopracowane w każdym szczególe, wykonane z najlepszych materiałów przy najwyższych standardach technologii produkcji. Wysoka jakość daje bezawaryjność, która pozwala użytkować narzędzie przez długi czas, nawet w najtrudniejszych warunkach.

  Możesz liczyć na nasze kompleksowe doradztwo w zakresie doboru odpowiednich narzędzi.

  Zachęcamy do zapoznania się poniżej ze szczegółami naszej oferty!

 • Odklejacze - ściągacze rozdzielające

  W tej kategorii produktów polecamy odklejacze, czyli ściągacze rozdzielające do łożysk i pierścieni - przyrządy odklejające oraz zestawy ściągaczy odklejających. Oferujemy w atrakcyjnych cenach przyrządy odklejające od najlepszych producentów takich jak KUKKO oraz MATEO. W naszej ofercie znajdziesz ściągacze odklejacze hydrauliczne oraz z napędem mechanicznym oraz ich zestawy.

  Ściągacze do łożysk z odklejaczami to doskonałe narzędzia dedykowane do zdejmowania łożysk za pomocą specjalnych łapek pozwalających na ich podważenie. Odklejacze znajdują zastosowanie wszędzie tam, gdzie łożysko przylgnęło do powierzchni i nie ma możliwości jego złapania standardowym ściągaczem. Odklejacze przeznaczone są do ściągania łożysk kulkowych, łożysk wałeczkowych, pierścieni wewnętrznych i innych płasko przylegających elementów, gdy niemożliwe jest zastosowanie ramion ściągacza z powodu braku dostatecznej przestrzeni.

  Ściągacze rozdzielające są wykonane w wysoko wytrzymałych materiałów (stal kuta hartowana), co wyklucza pękanie, zapewniając jednocześnie bezpieczny chwyt nawet przy ogromnych siłach ściągających nawet 45t. Skuteczność pracy przy użyciu odklejaczy podnosi ich uniwersalność oraz możliwość ich użycia także ze ściągaczami klasycznymi .

 • Ściągacze specjalistyczne
 • Ściągacze wewnętrzne
 • Zestawy ściągaczy
 • 0 Recenzje

  Ściągacz 2 ramienny 110mm cienkościenny do łożysk alternatora Ściągacz łożysk alternatorów pozwala na demontaż bardzo małych łożysk np alternatorów, rozruszników itp. Dane: długość 110mm, waga 0.65 Kg, wymiary W165x L160xH36, producent: Magnus, numer katalogowy: MGS01394.

  46,25 zł
  W magazynie
 • 0 Recenzje

  Ściągacz bezwładnościowy do piast i łożysk [3cz.] bomba - VOREL 80700 Dane techniczne: długość prowadnicy: 550mm, masa odważnika: 3,225kg, materiał: stal narzędziowa S45C, opakowanie: Walizka, producent: VOREL, numer katalogowy: 80700.

  286,64 zł
  W magazynie
 • 0 Recenzje

  Ściągacz 2-ramienny 24-55mm do łożysk i sworzni z blokadą śrubową - GEKO G30304 Podstawowe dane: kściągacz do demontażu łożysk zewnętrznych o średnicy maksymalnej 55mm, wykonany z wysokogatunkowej stali charakteryzującej się zwiększoną odpornością na uszkodzenia mechaniczne, zakres pracy: 24 - 55mm, ponowy zakres pracy ściągacza: 110mm, producent: GEKO,...

  34,97 zł
  W magazynie
 • 0 Recenzje

  Ściągacz wewnętrzny 5,0 - 8,0mm / rozprężny / 2-zaczepowy - KUKKO 21-0 Dane techniczne: do ściągania zabudowanych łożysk, pierścieni zewnętrznych łożyska i tulejek, średnica wewnętrzna łożyska 5,0 - 8,0mm. wrzeciono mechaniczne, wysokość: 73 mm, waga: 0,155 kg, producent: KUKKO, oznaczenie producenta: 21-0. numer katalogowy: 010408.

  225,00 zł
  W magazynie
 • 0 Recenzje

  Ściągacz wewnętrzny 34 - 48mm / 4 rozprężny / z segmentami zaczepowymi - KUKKO 21-5-E Dane techniczne: do ściągania zabudowanych łożysk, pierścieni zewnętrznych łożyska i tulejek, średnica wewnętrzna łożyska 34-48mm. wrzeciono mechaniczne, wysokość: 110 mm, waga: 0,215 kg, producent: KUKKO, oznaczenie producenta: 21-5-E. numer katalogowy: 924071.

  285,00 zł
  W magazynie
 • 0 Recenzje

  Ściągacz do końcówek drążków 40mm / 85mm dźwigniowy, KUKKO 129-4 Dane techniczne: wyciskacz do przegubów kulowych z przekładnią dźwigniową do średnich samochodów ciężarowych, autobusów i maszyn budowlanych, do wyciskania sworzni kulistych przy demontażu przegubów kulowych, jak również do wyciskania główek drążków kierowniczych łatwe dostosowanie...

  658,30 zł
  W magazynie
 • 0 Recenzje

  Ściągacz do końcówek drążków 23x45x47mm - KING TONY HCB1941 Dane techniczne: ściągacz sworzni, Ściągacz do wypychania sworzni przegubu kulowego przy drążkach kierowniczych poprzecznych, stabilizatorach itd., producent: KING TONY, nr. katalogowy: HCB1941.

  95,05 zł
  W magazynie
 • 0 Recenzje

  Ściągacz do końcówek drążków 18x36x38mm - KING TONY HCB1940 Dane techniczne: ściągacz sworzni, Ściągacz do wypychania sworzni przegubu kulowego przy drążkach kierowniczych poprzecznych, stabilizatorach itd., producent: KING TONY, nr. katalogowy: HCB1940.

  95,05 zł
  W magazynie
 • 0 Recenzje

  Ściągacz 2-3-ramienny 400mm/ 280mm - KUKKO 207-1 Dane techniczne: ściągacz 3-ramienny wielofunkcyjny z rozwieralnymi ramionami i regulowaną głębokością mocowania, wrzeciono mechaniczne, wysokość: 280 mm, szerokość: 400 mm, waga: 7,405 kg, producent: KUKKO, oznaczenie producenta: 207-1. numer katalogowy: 030048.

  1 145,00 zł
  W magazynie
 • 0 Recenzje

  Ściągacz sprężyn / Zestaw do demontażu sprężyn amortyzatora 110mm-280mm MERCEDES i inne - ASTA A-SD1001 Dane techniczne: ściągacz do demontażu i montażu sprężyn amortyzatora osi przedniej i tylnej, maksymalny nacisk wynosi 2500 kg, zakres roboczy:110mm-280mm, pasuje do wielu marek samochodów, producent: ASTA, numer katalogowy: A-SD1001.

  279,36 zł
  W magazynie
 • 0 Recenzje

  Ściągacz do łożysk i tulej metalowo-gumowych oraz piast - GEKO G02740 Zawartość zestawu: łożyskowana śruba ściągająca o długości 275 mm, 9 adapterów o średnicy zewnętrznej 55.5 - 59 - 62 - 65 - 66 - 71.5 - 73 - 78 - 84 mm, 3 tuleje 73 - 86 - 91mm,, śruby piasty: M12 x 1.5 - 3 sztuki, M14 x 1.5mm - 3 sztuki, waga: 9 kg, producent: GEKO, nr. katalogowy:...

  186,00 zł
  W magazynie
 • 0 Recenzje

  Ściągacz do demontażu zaworów głowicy - ASTA A-266B Dane techniczne: specjalistyczny przyrząd do ściskania sprężyn zaworów podczas wymiany simmeringów na zaworach lub napraw cylindrów, 5 przegubowa dźwignia i regulowana tuleja wyciskowa umożliwia demontaż zaworów które wystają z głowicy silnika i posiadają docisk sprężynowy z blokadą klinową, do...

  52,73 zł
  W magazynie
Pokazuje 1 - 12 z 139 elementów
Porównaj