Wykrętaki do uszkodzonych śrub i zerwanych szpilek

Wykrętaki do uszkodzonych śrub i zerwanych szpilek

W tej kategorii polecamy wykrętaki do uszkodzonych śrub i zerwanych szpilek, czyli narzędzia do demontażu połączeń śrubowych oraz specjalne nasadki do odkręcania uszkodzonych śrub i nakrętek. Proponujemy w atrakcyjnych cenach narzędzia czołowych producentów z kraju i ze świata.

Wykrętaki

To niezwykle pomocne narzędzia wszędzie tam, gdzie został przekręcony gwint i nie ma możliwości odkręcenia za pomocą tradycyjnych kluczy. Z ich wykorzystaniem wyciągniesz zerwaną śrubę, którą w żaden inny sposób nie da rady usunąć z nagwintowanego otworu.

Zestawy wykrętaków

W naszej ofercie znajdziesz również zestawy wykrętaków do urwanych, zniszczonych śrub, szpilek zapakowane w wygodne pudełka plastikowe ułatwiające transport i przechowywanie. Zestaw taki przyda się w każdym serwisie mechanicznym i motoryzacyjnym, ułatwiając i przyśpieszając pracę. Zaoszczędzisz czas i podniesiesz skuteczność napraw, nie musząc rozwiercać i ponownie gwintować uszkodzonych połączeń gwintowych.

Zestawy zawierają wykrętaki o różnych średnicach i standardach napędów, wykonane z wysokowęglowej stali.

Nasadki i klucze

Polecane przez nas nasadki wykorzystasz z powodzeniem podczas napraw samochodów oraz maszyn, kiedy tylko zajdzie konieczność odkręcania zapieczonych śrub. Z kolei klucze do wykręcania szpilek ułatwiają wykręcanie urwanych szpilek wystających ponad powierzchnię. Narzędzia te z racji odporności na wyginanie oraz pękanie cechują się długotrwałą żywotnością.

Aktywne filtry