Blacharstwo

Blacharstwo
Blacharstwo

W kategorii blacharstwo polecamy Państwu solidne, markowe narzędzia blacharskie w szerokim wyborze. Oferujemy profesjonalne babki, młotki, szlifierki, rozpieracze - ściągacze, rozwiertaki, nożyce w atrakcyjnych cenach.

Zapewniamy pełną gamę narzędzi blacharskich czołowych producentów krajowych, jak i pochodząc od światowych liderów w tej dziedzi...

W kategorii blacharstwo polecamy Państwu solidne, markowe narzędzia blacharskie w szerokim wyborze. Oferujemy profesjonalne babki, młotki, szlifierki, rozpieracze - ściągacze, rozwiertaki, nożyce w atrakcyjnych cenach.

Zapewniamy pełną gamę narzędzi blacharskich czołowych producentów krajowych, jak i pochodząc od światowych liderów w tej dziedzinie.

Nasza oferta narzędzi blacharskich to między innymi:

 • klamry,
 • młotki, łyżki blacharskie i babki,
 • nożyce do blachy,
 • piły i wyrzynarki,
 • rozpieracze - ściągacze,
 • rozwiertaki,
 • szlifierki,
 • testery grubości warstwy lakieru,
 • zaginarko – dziurkarki.


Proponujemy za rozsądne pieniądze najwyższej jakości procesjonalny sprzęt gwarantujący profesjonalną realizację napraw powypadkowych, z zachowaniem najwyższych standardów. Nowoczesne narzędzia blacharskie umożliwiają naprawy zaawansowanych technologiczne konstrukcji pojazdów, gdzie zastosowano blachy wysokiej wytrzymałości, stopy aluminium, czy łączenie blach stalowych z aluminiowymi.

Zapraszamy do zapoznania się z dostępnymi poniżej ofertami najwyższej jakości sprzętu blacharskiego dla profesjonalistów, który oferujemy w bardzo konkurencyjnych cenach. W przypadku wątpliwości lub pytań nasi doradcy służą Państwu radą i pomocą.

Więcej

Blacharstwo Jest 118 produktów.

Podkategorie

 • Klamry

  Polecamy solidne, markowe klamry blacharskie - obrotowe, dwukierunkowe, nożycowe i samozaciskowe czołowych producentów narzędzi blacharskich. Proponujemy wyłącznie wysokiej jakości markowe produkty gwarantujące wysoka jakość za rozsądną cenę.

  Klamry blacharskie służą do naciągania wgiętej karoserii, można naciągać karoserię w jednym lub dwóch kierunkach. Proponujemy w tym zakresie szereg rozwiązań o różnym kształcie szczęk oraz sile docisku.

  Klamry te są niezbędne w każdym specjalistycznym serwisie blacharskim. Są wykonane z najwyższej jakości materiałów gwarantujących trwałość i niezawodność.

  Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, a w przypadku wątpliwości lub pytań nasi handlowcy z chęcią Państwu pomogą.

 • Młotki, łyżki blacharskie i babki

  Polecamy markowe młotki blacharskie, kute babki blacharskie oraz specjalistyczne łyżki blacharskie gwarantujące wysoka jakość za rozsądną cenę.

  Blacharstwo to bardzo precyzyjna dziedzina, dlatego też wszelkie narzędzia blacharskie powinny być wykonane z najlepszych materiałów i z niezwykłą precyzją. W naszej ofercie znajdziecie Państwo tylko i wyłącznie takie narzędzia, które starannie wyselekcjonowaliśmy z ofert czołowych producentów krajowych i ze świata.

   

  Młotki, łyżki i babki blacharskie są przeznaczone głównie do kształtowania i odkuwania blach metalowych, podczas prac związanych z budową lub naprawą karoserii samochodowych. Młotki z obuchami zakończonymi wielu różnym kształtem i zmienną krzywizną, jak również kształtowe kowadełka pozwalają na uzyskanie właściwego kształtu obrabianej blachy.

   

  Polecamy również narzędzia blacharskie w wieloczęściowych zestawach.

   

  Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, a nasi doradcy z chęcią odpowiedzą na Państwa pytania.

 • Nożyce do blachy

  W tej kategorii narzędzi blacharskich polecamy wysokiej jakości nożyce do blachy, które starannie dobraliśmy z ofert cenionych i znanych producentów. Proponujemy Państwu nożyce do blachy akumulatorowe, elektryczne i ręczne w atrakcyjnych cenach.

  W naszym sklepie zaopatrzysz się w nożyce do blachy, które ułatwią i przyspieszą wykonywanie prac blacharskich. Oferujemy nożyce uniwersalne jednodźwigniowe i dwudźwigniowe oraz kształtowe jednodźwigniowe i dwudźwigniowe, prawe i lewe. W ofercie posiadamy także nożyce akumulatorowe i elektryczne do cięcia blachy trapezowej lub falistej.

  Produkty te cechuje sztywność konstrukcji ze stali chromowo-molibdenowej oraz wysoka twardość szczęk zapewniająca skuteczność cięcia i wygodę użytkowania. Nożyce, które Ci oferujemy, posiadają ergonomicznie wyprofilowany i wygodny uchwyt zapewniający komfort pracy, natomiast ostre krawędzie tnące sprawiają, że lekko i płynnie się je prowadzi. Dostępne nożyce zostały wykonane z najwyższej jakości materiałów, dzięki czemu wyróżniają się wytrzymałością i długim okresem eksploatacji.

  W naszym asortymencie znajdziesz jedynie nożyce renomowanych marek o najlepszych parametrach, dzięki czemu z pewnością wybierzesz model odpowiedni do potrzeb.

 • Piły i wyrzynarki

  W kategorii narzędzi blacharskich polecamy Państwu najwyższej jakości pneumatyczne wyrzynarki do blach karoserii samochodowych. Oferta ta obejmuje również markowe piły do metalu do cięcia karoserii dostępne w atrakcyjnych cenach.

  Rekomendujemy przemysłowe, profesjonalne i warsztatowe wyrzynarki i piły pneumatyczne do różnych zastosowań cenione za niezawodność w trudnych warunkach pracy. Możesz oszczędzić sobie czasu i zwiększyć bezpieczeństwo pracy używając profesjonalnego wyposażenia, które udostępniamy.

  W naszej ofercie bez problemu odnajdziesz odpowiednie dla siebie ergonomiczne wyrzynarki pneumatyczne, które umożliwiają precyzyjne cięcie nawet blisko krawędzi materiałów dzięki odpowiednio dobranym brzeszczotom. Proponowane wyrzynarki do blach karoserii samochodowych cechują takie udogodnienia jak płynna regulacja prędkości umożliwiająca bardziej precyzyjną pracę, oświetlenie LED pomagające w bardziej bezpiecznym i komfortowym cięciu. W naszej ofercie znajdziesz narzędzia o dużej mocy i prędkości skokowej z wymiennymi brzeszczotami.

  Piły pneumatyczne do cięcia blach gwarantują cięcie elementów karoserii w sposób równy i bez zadziorów.

  Dobór odpowiedniego sprzętu ważny jest ze względu na rodzaj ciętego materiału, dlatego też w przypadku wątpliwości zapraszamy do kontaktu.

 • Ściągacze - rozpieraki

  W tej kategorii narzędzi blacharskich polecamy profesjonalne ściągacze i rozpieraki hydrauliczne z siłownikami do wyciągania elementów karoseryjnych. Znajdziesz tutaj również ściągacze bezwładnościowe i rozpieraki mechaniczne. Oferujemy wyłącznie wysokiej jakości markowe narzędzia blacharskie w atrakcyjnych cenach.

  Rozpieraki hydrauliczne przeznaczone są do prac wykonywanych podczas napraw karoserii takich jak rozpieranie, gięcie, prostowanie, rozszerzanie itp. Gwarantują szybki i łatwy montaż, jak i demontaż różnych elementów karoserii bez użycia siły. W naszej ofercie dostępne są również zestawy wyposażone w wysokowydajne pompy hydrauliczne oraz różne akcesoria pomocne podczas prac blacharskich.

  Ściągacze i rozpieraki hydrauliczne wykonane są z wysokogatunkowej stali węglowej, pokryte powłoką emaliową, co zapewnia długą żywotność i bezawaryjność. Ściągacze wyposażone są w dwa haki obracane w jednej płaszczyźnie, z możliwością odkręcenia. Zestawy są oferowane w metalowej walizce ułatwiającej transport i przechowywanie.

  W skład przykładowego zestawu wchodzą:

  • ściągacze hydrauliczne,
  • siłowniki hydrauliczne,
  • rozpieraki hydrauliczne,
  • komplety haków.


  Duża siła ściągania i nieduże wymiary pozwalają na zastosowanie ściągaczy nawet w trudno dostępnych miejscach.

 • Rozwiertaki

  W tej kategorii polecamy Państwu rozwiertaki do zgrzewów ręczne oraz rozwiertaki pneumatyczne do zgrzewów punktowych z dociskiem w zestawach oraz pojedyncze. Oferujemy najwyższej jakości markowe narzędzia z frezami do rozwiercania zgrzewów karoserii w atrakcyjnych cenach.

  To bezkonkurencyjne narzędzia do precyzyjnego demontażu elementów zgrzewanych punktowo w profesjonalnych warsztatach i serwisach blacharskich. Atutem zwiększającym precyzję działania jest niewielki wymiar oraz waga rozwiertaków, co pozwala nimi swobodnie operować nawet w trudno dostępnych miejscach. Dodatkowo bardzo płynny rozruch umożliwia bardzo precyzyjne wstępne rozwiercanie. Zastosowania siłownika pneumatycznego dociskającego frez do materiału pozwala operatorowi bez wysiłku usuwać zgrzewy punktowe demontowanego elementu bez uszkadzania blachy umieszczonej od spodu.

  Oferujemy również rozwiertaki do zgrzewów w zestawach

  Polecamy także zestawy tych urządzeń wraz z najwyższej jakości frezami do rozwiercania zgrzewów karoserii z różnych rodzai blach. Najwyższa jakość zastosowanych materiałów i technologii gwarantuje im najwyższą wytrzymałość i odporność na wysokie temperatury.

   

  Poniżej znajdziecie Państwo narzędzia proponowane w tej kategorii. W przypadku pytań odnośnie do rozwiertaków zapraszamy do kontaktu, nasi pracownicy z chęcią odpowiedzą na Państwa pytania i pomogą w dobraniu odpowiedniego do potrzeb narzędzia.

 • Szlifierki

  W tej kategorii polecamy Państwu profesjonalne szlifierki kątowe, oscylacyjne, taśmowe z regulacją obrotów oraz polerki czołowych producentów z branży narzędziowej. Oferujemy mnóstwo markowych szlifierek w atrakcyjnych cenach niezbędnych w każdym profesjonalnym warsztacie.

  Wiemy, że wykonujecie prace różnego rodzaju, dlatego też dbamy o to, by zapewnić szeroki wybór narzędzi takich jak różnego typu szlifierki: kątowe, taśmowe czy oscylacyjne, a żeby nadać ostateczny połysk obrabianej powierzchni oferujemy polerki.

  Szlifierka jest urządzeniem służącym do wykańczania twardych powierzchni przedmiotów, które wcześniej obrabiano innymi metodami. Szlifowanie pozwala na uzyskanie odpowiedniej gładkości elementu, jak i pełnej dokładności wymiarowej. Ze względu na dużą różnorodność prac wykonywanych za pomocą szlifierek udostępniamy wiele ich odmian. Do zastosowań warsztatowych polecamy polerki samochodowe do polerowania auta i innych przedmiotów, które posiadają regulację prędkości i uchwyt pomocniczy umożliwiający pracę w wygodnej pozycji.

  Oferujemy bardzo wydajne szlifierki o znacznej mocy w stosunku do rozmiarów, idealne w pracach profesjonalnych, jak i w domowych.

  Duży wybór oraz różnorodność urządzeń tego typu, jaką oferuje Państwu nasz sklep, na pewno zaspokoi każde potrzeby.

 • Testery grubości warstwy lakieru

  W tej kategorii artykułów związanych z blacharstwem polecamy markowe testery grubości warstwy lakieru pochodzące wyłącznie z ofert znanych i cenionych producentów. Oferujemy Państwu wysokiej jakości elektroniczne mierniki grubości lakieru w atrakcyjnych cenach.

  Elektroniczne mierniki grubości lakieru służą do pomiaru grubości warstwy lakieru na podłożu stalowym, stalowym ocynkowanym, jak również aluminiowym. Idealnie sprawdzają się przy badaniu samochodów, czy nie były szpachlowane lub dwukrotnie malowane oraz w warsztatach samochodowych celem weryfikacji jakości wykonania prac blacharskich.

  Mierniki grubości lakieru określane są też jako „testery lakieru”, „czujniki lakieru”, „grubościomierze”, „miernik grubości powłoki lakierniczej”, czy „miernik lakieru”. Wiele nazw określa to samo urządzenie. Mierniki lakieru mierzą grubość warstwy niemetalicznej, czyli lakieru, szpachli, plastiku itp. na podłożu metalicznym, czyli mierzą odległość od czujnika do powierzchni metalowej.

  Polecamy szereg rozwiązań ułatwiających pracę:

  • testery lakieru z elektronicznym wyświetlaczem ułatwiające odczyt wartości pomiaru,
  • czujniki lakieru z sondą na kablu do mierzenia lakieru w miejscach trudno dostępnych – na progach, czy też przy różnego rodzaju załamaniach.

  Jeśli nie wiesz, który miernik lakieru wybrać, zadzwoń do nas, chętnie służymy pomocą w doborze rozwiązania odpowiedniego do potrzeb.

 • Zaginarko – dziurkarki

  W tej kategorii narzędzi blacharskich polecamy Państwu profesjonalne zaginarko dziurkarki pneumatyczne najlepszych marek w konkurencyjnych cenach. Proponujemy wyłącznie najtańsze i najlepsze oferty felcerek ręcznych i pneumatycznych czołowych światowych producentów.

  Każdy liczący się warsztat blacharsko-lakierniczy powinien być wyposażony w profesjonalne zaginarko dziurkarki ręczne i pneumatyczne do obróbki blachy.

  Proponowane przez nas felcerki posiadają ergonomiczny kształt oraz optymalną wagę, dzięki czemu zapewniają duży komfort podczas pracy. Natomiast precyzyjne wykonanie z najwyższej jakości materiałów gwarantuje wysoką precyzję działania.

  Zaginarko-dziurkarki służą do wykonywania rantów, felców (stąd ich nazwa), profesjonalnych połączeń blach stalowych oraz wykonywania otworów o średnicy 5 mm na zgrzew lub spaw. Urządzenia te są wyposażone w obrotową dwustronną głowicę posiadającą z jednej strony specjalny stempel do wykonywania felców, z drugiej natomiast dziurkarkę.

  Dzięki zaginarko dziurkarce wykonasz szybko i profesjonalnie wszelkie połączenia blacharskie karoserii samochodowej.

Pokazuje 1 - 12 z 118 elementów
Porównaj