Noże monterskie i ostrza

Noże monterskie - ostrza do skrobaków

W naszej ofercie znajdziesz noże monterskie uniwersalne i izolowane, sierpaki oraz popularne noże łamane. Są to wysokiej klasy narzędzia znanych i cenionych marek dostępne u nas w atrakcyjnych cenach.


Charakteryzuje się one wykonaniem z wysokiej jakości materiałów, co zapewnia wytrzymałość i odporność na korozje. Zastosowane rozwiązania techniczne i zabezpieczenia zwiększają bezpieczeństwo oraz ułatwiają wymianę, regulację i odłamywanie ostrza. NiektóRe z modeli są dostępne w pokrowcu z wytrzymałego nylonu ułatwiającego przechowywanie i transport.

Noże monterskie dedykowane są do szeregu zastosowań np. do ściągania izolacji, do cięcia papieru, kartonu, innych materiałów.

Dodatkowo proponujemy różnej szerokości wymienne ostrza do noży, wykonane z różnych wysokiej jakości materiałów przedłużających żywotność narzędzia. Ostrza lub ich krawędzie tnące są wykonane ze stali, tytanu lub pokryte azotkiem tytanu.

Ponadto w tej kategorii proponujemy szeroką gamę wymiennych ostrzy do skrobaków do czyszczenia szyb oraz innych powierzchni płaskich. W naszym sklepie znajdziesz bogaty asortyment uchwytów do skrobaków, wykonanych z aluminium, tworzywa sztucznego oraz ze stali nierdzewnej. Są to narzędzia niezwykle wytrzymałe i odporne na upadki.

Aktywne filtry