Wulkanizacja

Wulkanizacja - wyposażenie wulkanizacji - maszyny i akcesoria

W kategorii oferujemy profesjonalne wyposażenie wulkanizacji, najnowocześniejsze maszyny wulkanizacyjne i akcesoria w atrakcyjnej cenie.

W naszej ofercie znajdziesz wyłącznie markowe maszyny do wulkanizacji, akcesoria dla warsztatów wulkanizacyjnych, wysokiej jakości akcesoria wulkanizacyjne, artykuły i materiały wulkanizacyjne, ciężarki do wyważania kół pojazdów osobowych i ciężarowych.

Korzystaj z tego, co sprawdzili i polecają profesjonaliści

W naszej ofercie znajdziesz między innymi różnego rodzaju montażownice, wyważarki do kół dla profesjonalnych serwisów ogumienia, warsztatów samochodowych i stacji obsługi pojazdów. 20-letnie doświadczenie w zaopatrywaniu warsztatów wulkanizacji i serwisu opon gwarantuje naszym Klientom najwyższy poziom usług.

W tej kategorii polecamy:

  • wyważarki do kół samochodów osobowych i dostawczych,
  • montażownice do kół,
  • inflatory,
  • stalowe ciężarki,
  • ciężarki wulkanizacyjne klejone.


Są to nowoczesne, najwyższej klasy maszyny i urządzenia wulkanizacyjne umożliwiające szybką wymianę kół samochodowych, montaż lub demontaż opon.

Wulkanizacja w profesjonalnym wydaniu w konkurencyjnej cenie

Wszystkie maszyny wulkanizacyjne i akcesoria w naszej ofercie pochodzą od najlepszych producentów w branży, dzięki czemu każdy Klient ma pewność, iż zakupuje najlepszy sprzęt, o najwyższym poziomie technicznym w świetnej relacji jakości do ceny.

Aktywne filtry