Materiały eksploatacyjne do klimatyzacji

Katalog

Włączone filtry:
  Materiały eksploatacyjne do klimatyzacji
  Materiały eksploatacyjne do klimatyzacji

  W tej kategorii polecamy doskonałej jakości materiały eksploatacyjne do klimatyzacji czołowych światowych producentów. Nasza propozycja to zaawansowane technologicznie oleje, kontrasty, barwniki, płyny oraz środki do odgrzybiania i czyszczenia klimatyzacji. Dzięki naszemu doświadczeniu i kontaktom jesteśmy w stanie zapewnić Państwu doskonały sto...

  W tej kategorii polecamy doskonałej jakości materiały eksploatacyjne do klimatyzacji czołowych światowych producentów. Nasza propozycja to zaawansowane technologicznie oleje, kontrasty, barwniki, płyny oraz środki do odgrzybiania i czyszczenia klimatyzacji. Dzięki naszemu doświadczeniu i kontaktom jesteśmy w stanie zapewnić Państwu doskonały stosunek jakości do ceny.

  Wyłącznie markowe sprawdzone produkty

  Chcąc świadczyć usługi na profesjonalnym poziomie, należy stosować wyłącznie sprawdzone materiały do obsługi klimatyzacji. Preparaty do czyszczenia i odgrzybiania klimatyzacji, oleje, płyny, czy kontrasty, które oferujemy, są wyłącznie markowymi sprawdzonymi produktami.

  Pełna paleta profesjonalnych rozwiązań

  Rekomendujemy szeroką gamę materiałów eksploatacyjnych do klimatyzacji takich jak:

  • oleje sprężarkowe PAG: 46, 100, 150; PAO 68, POE,
  • barwniki UV,
  • kontrasty UV,
  • spraye czyszczące i odkażające,
  • oleje,
  • czynniki chłodnicze,
  • pianki do szukania nieszczelności.

  Dlaczego warto postawić na jakość?

  Produkty niskiej jakości, pochodzące z niepewnych źródeł mogą powodować zużywanie się uszczelnień zarówno w układach klimatyzacji. Ponadto mogą zawierać substancje pogarszające właściwości smarne olejów w układzie chłodniczym. Jeżeli chodzi o barwniki, to markowe zawierają nawet 10 razy więcej barwnika niż inne, dzięki czemu wykrycie niewielkich wycieków jest dużo łatwiejsze.

  Zapraszamy do bezpiecznych zakupów!

  Więcej

  Materiały eksploatacyjne do klimatyzacji Jest 16 produktów.

  Pokazuje 1 - 12 z 16 elementów
  Porównaj