Maski ochronne

Maski ochronne na twarz - maski przeciwpyłowe z filtrami i przyłbice

W kategorii narzędzi ochrony dróg oddechowych polecamy Państwu maski ochronne na twarz, a także maski przeciwpyłowe z filtrami i pochłaniaczami gazowymi oraz osłony twarzy i przyłbice ochronne w atrakcyjnych cenach.

Maski ochronne - maski przeciwpyłowe

 

Polecamy zasobną paletę masek ochronnych oraz przeciwpyłowych półmasek czołowych firm produkujących modele przeciwgazowe, lakiernicze, oddechowe, przeciwpyłowe oraz higieniczne BHP. W naszej ofercie znajdziesz szerokie spektrum produktów, począwszy od modeli lekkich po chroniące całą twarz do ciężkich warunków, dzięki czemu można idealnie dobrać produkt do potrzeb i warunków pracy. Oferujemy również kompletne zestawy z filtrami i pochłaniaczami, skutecznie zabezpieczające drogi oddechowe na różnych stanowiskach pracy od wszystkich rodzajów zagrożeń.

 

W naszym asortymencie dostępne są półmaski oraz maski ochronne na twarz, które zabezpieczają drogi oddechowe przed szkodliwymi pyłami, dymem, gazami, oparami itp. Pod konkretne zastosowania i potrzeby możecie Państwo wybrać produkty do jednokrotnego lub wielokrotnego użytku.

 

Szeroka gama modeli masek umożliwia wybór rozwiązań posiadających mocowanie, pozwalające na optymalne dostosowanie maski do indywidualnych potrzeb oraz warunków fizycznych użytkownika.

Przyłbice ochronne

W tej kategorii oferujemy także doskonałej jakości, wytrzymałe przyłbice ochronne zapewniające optymalne zabezpieczenie twarzy przy pracach szczególnie niebezpiecznych. Wysoka technologia wykonania oraz najlepsze materiały zapewniają wysoką trwałość w połączeniu z funkcjonalnością i komfortem użytkowania.

 

Przyłbice dostępne są w różnych długościach, zapewniając w zależności od potrzeb możliwość ochrony części bądź całej twarzy. Zastosowanie w niektórych modelach nagłowia i podbródka podnosi funkcjonalność i komfort użytkowania podczas wykonywania prac. Bogata gama modeli i ich konstrukcja zapewnia możliwość dopasowania odpowiedniego rozwiązania do prac w różnych środowiskach np. narażonych na kontakt z chemikaliami czy uderzenia.

 

Zapraszamy do zakupu środków ochrony dróg oddechowych i twarzy. Nasi specjaliści zapewnią Państwu wsparcie w doborze rozwiązań odpowiednich do przeznaczenia oraz odpowiedzą na ewentualne pytania.

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz