Przyrządy do regeneracji gwintów

Katalog

Włączone filtry:
  Przyrządy do regeneracji gwintów
  Przyrządy do regeneracji gwintów

  W tej kategorii polecamy Państwu wysokiej jakości, markowe przyrządy do regeneracji gwintów oraz naprawy i czyszczenia gwintów np. świec zapłonowych. Asortyment ten proponujemy w konkurencyjnych cenach, dzięki czemu zyskujesz szansę nabycia profesjonalnych narzędzi za naprawdę rozsądne pieniądze. Przekonaj się, że łatwa i szybka regeneracja gwin...

  W tej kategorii polecamy Państwu wysokiej jakości, markowe przyrządy do regeneracji gwintów oraz naprawy i czyszczenia gwintów np. świec zapłonowych. Asortyment ten proponujemy w konkurencyjnych cenach, dzięki czemu zyskujesz szansę nabycia profesjonalnych narzędzi za naprawdę rozsądne pieniądze. Przekonaj się, że łatwa i szybka regeneracja gwintu z naszymi narzędziami nie jest kosztowna.

  Postaw na funkcjonalność i nowoczesność

  Stawiamy na innowacyjność i nowoczesne rozwiązania ułatwiające codzienną pracę w warsztacie, dlatego też stale poszukujemy narzędzi, które Wam to ułatwią. Śledzimy rynek narzędziowy i wychwytujemy wszelkie nowości warte zainteresowania i polecenia naszym Klientom. Ostatnią z takich nowinek jest zestaw narzędzi do czyszczenia gwintu, pozwalający naprawić gwint od dołu ku górze, nie na odwrót. Rozwiązanie to pozwala oprócz poprawienia gwintu na jednoczesne usunięcie osadu, brudu oraz metalowych opiłków.

  Polecamy trwałe i niezawodne przyrządy do regeneracji gwintów

  Przyrządy do naprawy i czyszczenia gwintów są wykonane z hartowanej i odpuszczonej stali oraz wykończone satynową powłoką chromową w celu zabezpieczenia przed korozją. Zyskują dzięki temu znaczną odporność na ewentualne uszkodzenia, a ich żywotność przedłuża dodatkowo poręczne plastikowe etui do przechowywania.

  Z prostych, a zarazem ciekawych rozwiązań godnym polecenia jest pilnik do regeneracji gwintów zewnętrznych i wewnętrznych z firmy Jonnesway.

  Służymy Wam pomocą i wsparciem

  W przypadku problemów z doborem odpowiedniego przyrządu do regeneracji gwintów lub czyszczenia bądź naprawy służymy Państwu fachową radą i pomocą.

  Zapraszamy do zakupów!

  Więcej

  Przyrządy do regeneracji gwintów Jest 4 produktów.

  • 0 Recenzje

   Pilnik do gwintów metrycznych 0.75mm - 3.00mm - KING TONY HCE2185 ASORTYMENT NIEDOSTĘPNY! Dane techniczne: pilnik do regeneracji uszkodzonych gwintów zewnętrznych, dla skoków gwintu: 0.75 - 1.00 - 1.25 - 1.50 - 1.75 - 2.00 - 2.50 - 3.00mm.

   53,12 zł
  • 0 Recenzje

   114 elementowy uniwersalny estaw naprawczy do gwintów korków oleju Profesjonalny zestaw do regeneracji gwintów po korkach w miskach olejowych w prawie wszystkich typach samochodów. Dane techniczne: rozmiary: M13x1.25 / M13x1.5 / M15x1.5 /M17x1.5/ M20x1.5 /M22x1.5, gwintownik: 1 szt / rozmiar. Korek spustowy oleju: 6 sztuk / rozmiar, podkładka: 12 sztuk /...

   163,41 zł
   W magazynie
  • 0 Recenzje

   Regulowany przyrząd do czyszczenia i poprawiania uszkodzonego gwintu, obsługujący wszystkie gwinty metryczne w zakresie M4-M45.Dane techniczne: materiał: stal HSS, twardość: 55-60 HRC (HRc62(+/-2), napęd przy pomocy głowicy uchwytu, radełkowana rączka zapewniająca wygodne i pewne uchwycenie narzędzia.

   185,85 zł
   W magazynie
  • 0 Recenzje

   Przyrząd do poprawiania gwintów Fi 35-130mm firmy Triumf o numerze katalogowym TR-2952Uniwersalny przyrząd o łatwej regulacji z wymiennymi szablonami do naprawy uszkodzonych gwintów zewnętrznych w zakresie od 35 do 135 mm.

   599,94 zł
   W magazynie
  Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów
  Porównaj