Przyrządy do regeneracji gwintów

Przyrządy do regeneracji gwintów - łatwa i szybka regeneracja gwintu

W tej kategorii polecamy Państwu wysokiej jakości, markowe przyrządy do regeneracji gwintów oraz naprawy i czyszczenia gwintów np. świec zapłonowych. Asortyment ten proponujemy w konkurencyjnych cenach, dzięki czemu zyskujesz szansę nabycia profesjonalnych narzędzi za naprawdę rozsądne pieniądze. Przekonaj się, że łatwa i szybka regeneracja gwintu z naszymi narzędziami nie jest kosztowna.

Postaw na funkcjonalność i nowoczesność

Stawiamy na innowacyjność i nowoczesne rozwiązania ułatwiające codzienną pracę w warsztacie, dlatego też stale poszukujemy narzędzi, które Wam to ułatwią. Śledzimy rynek narzędziowy i wychwytujemy wszelkie nowości warte zainteresowania i polecenia naszym Klientom. Ostatnią z takich nowinek jest zestaw narzędzi do czyszczenia gwintu, pozwalający naprawić gwint od dołu ku górze, nie na odwrót. Rozwiązanie to pozwala oprócz poprawienia gwintu na jednoczesne usunięcie osadu, brudu oraz metalowych opiłków.

Polecamy trwałe i niezawodne przyrządy do regeneracji gwintów

Przyrządy do naprawy i czyszczenia gwintów są wykonane z hartowanej i odpuszczonej stali oraz wykończone satynową powłoką chromową w celu zabezpieczenia przed korozją. Zyskują dzięki temu znaczną odporność na ewentualne uszkodzenia, a ich żywotność przedłuża dodatkowo poręczne plastikowe etui do przechowywania.

Z prostych, a zarazem ciekawych rozwiązań godnym polecenia jest pilnik do regeneracji gwintów zewnętrznych i wewnętrznych z firmy Jonnesway.

Służymy Wam pomocą i wsparciem

W przypadku problemów z doborem odpowiedniego przyrządu do regeneracji gwintów lub czyszczenia bądź naprawy służymy Państwu fachową radą i pomocą.

Zapraszamy do zakupów!

Aktywne filtry