Przetwornice/falowniki 50Hz DC/AC sinusoidalne

Przetwornice napięcia, investery - falowniki 50Hz, DC/AC, sinusoidalne

W tej kategorii polecamy sinusoidalne przetwornice napięcia 50Hz, 12V/230V, 48V/230V, 230V AC/24V DC, od 300W do 3000W w atrakcyjnej cenie. Nasza oferta to falowniki czołowych światowych producentów dedykowana dla klientów poszukujących produktów z najwyższej półki, charakteryzujących się odpowiednimi właściwościami zasilania. Proponujemy bezzakłóceniowe urządzenia o niezwykle korzystnym stosunku ceny do jakości.

Przetwornice prądu nazywane są także przekształtnikami napięcia, inwerterami bądź konwerterami mocy. Są one przeznaczone do urządzeń, które mogą być zasilane napięciem przemiennym. Idealnie sprawdzają się w sytuacjach, w których nie ma możliwości bezpośredniego podłączenia się do konwencjonalnej sieci energetycznej. Awaria sieci energetycznej w domu może skutkować utratą zasilania urządzeń elektrycznych i ewentualnymi stratami z tego tytułu. Chcąc zapobiec takiemu stanowi rzeczy, warto zaopatrzyć się w oferowane w naszym sklepie inwertery.

 

Przetwornice napięcia znajdują zastosowanie:

  • instalacjach paneli fotowoltaicznych i paneli słonecznych,
  • w samochodach,
  • w przyczepach, camperach
  • na łodziach i jachtach,
  • oraz wielu innych.

Oferujemy szeroką gamę modeli o zróżnicowanym napięciu wejściowym i wyjściowym oraz odmiennym przebiegu napięcia: stałym, sinusoidalnym bądź sinusoidalnym modyfikowanym. Dzięki tak bogatemu wyborowi przetwornic napięcia dobór optymalnego urządzenia do wymagań instalacji nie stanowi żadnego problemu.

Przetwornice są zdolne do zmiany wartości natężenia i napięcia na odpowiadające wymaganiom zasilanego odbiornika. Co więcej, konwertery, nie dopuszczają do nadmiernych strat mocy, co świadczy o ich wysokiej sprawności. Przetwornice znajdujące się w naszej ofercie, mają za zadanie zmianę częstotliwości prądu przemiennego bądź zmianę prądu przemiennego na stały i odwrotnie.

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz