Rozwiertaki

Rozwiertaki do zgrzewów ręczne oraz pneumatyczne z dociskiem

W tej kategorii polecamy Państwu rozwiertaki do zgrzewów ręczne oraz rozwiertaki pneumatyczne do zgrzewów punktowych z dociskiem w zestawach oraz pojedyncze. Oferujemy najwyższej jakości markowe narzędzia z frezami do rozwiercania zgrzewów karoserii w atrakcyjnych cenach.

To bezkonkurencyjne narzędzia do precyzyjnego demontażu elementów zgrzewanych punktowo w profesjonalnych warsztatach i serwisach blacharskich. Atutem zwiększającym precyzję działania jest niewielki wymiar oraz waga rozwiertaków, co pozwala nimi swobodnie operować nawet w trudno dostępnych miejscach. Dodatkowo bardzo płynny rozruch umożliwia bardzo precyzyjne wstępne rozwiercanie. Zastosowania siłownika pneumatycznego dociskającego frez do materiału pozwala operatorowi bez wysiłku usuwać zgrzewy punktowe demontowanego elementu bez uszkadzania blachy umieszczonej od spodu.

Oferujemy również rozwiertaki do zgrzewów w zestawach

Polecamy także zestawy tych urządzeń wraz z najwyższej jakości frezami do rozwiercania zgrzewów karoserii z różnych rodzai blach. Najwyższa jakość zastosowanych materiałów i technologii gwarantuje im najwyższą wytrzymałość i odporność na wysokie temperatury.

 

Poniżej znajdziecie Państwo narzędzia proponowane w tej kategorii. W przypadku pytań odnośnie do rozwiertaków zapraszamy do kontaktu, nasi pracownicy z chęcią odpowiedzą na Państwa pytania i pomogą w dobraniu odpowiedniego do potrzeb narzędzia.

Aktywne filtry