Podnośniki do geometrii

Podnośniki do geometrii - nożycowe, dwukolumnowe, czterokolumnowe

W tej kategorii polecamy Państwu w atrakcyjnej cenie podnośniki do geometrii czołowych producentów. Proponujemy tutaj najwyższej jakości podnośniki nożycowe, dwukolumnowe, czterokolumnowe do geometrii kół o znakomitym stosunku jakości do ceny.

Jeżeli szukasz nowoczesnego, bezpiecznego produktu spełniającego najsurowsze wymagania techniczne oraz najbardziej restrykcyjne normy bezpieczeństwa to nasza oferta będzie idealna dla Ciebie.

Innowacyjne technologie dla Ciebie

Nasza firma specjalizuje się we wprowadzaniu do sprzedaży nowych technologii i innowacyjnych rozwiązań dla serwisów samochodowych. Jedną z nich są dźwigniki samochodowe do geometrii, doceniane i wykorzystywane przez autoryzowane serwisy na całym świecie.

Ustawisz geometrię nawet na podnośniku dwukolumnowym

Oczywiście najlepszym rozwiązaniem jest podnośnik diagnostyczny czterokolumnowy lub nożycowy, na podporowym kończąc. Jednakże nie musisz rezygnować z wykonywania tego typu usług serwisowych, gdyż obecnie możesz dokonać pomiaru i regulacji geometrii na podnośniku dwukolumnowym. Jest to możliwe dzięki specjalnej metodzie obliczeniowej zastosowanej w nowoczesnych urządzeniach. Po dokonaniu pomiarów na stojącym pojeździe wyniki ich są "zamrażane" i przeliczane tak, aby po zwolnieniu osi po podniesieniu pojazdu na podnośniku dwukolumnowym możliwa była regulacja.

Możesz liczyć na nasze wsparcie

Nie tylko sprzedajemy sprzęt, ale również dysponujemy wiedzą pozwalającą nam na fachowe doradztwo. Dzięki temu w każdej sytuacji możesz liczyć na nasze wsparcie w doborze optymalnego do potrzeb podnośnika do geometrii.

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz