Mierniki wielkości nieelektrycznych

Mierniki wielkości nieelektrycznych i środowiskowych

Posiadamy w ofercie mierniki wielkości nieelektrycznych i środowiskowych: temperatury, wilgotności, wiatru, promieniowania, zawartości tlenu, oświetlenia i hałasu o bardzo dobrym stosunku ceny do jakości. Charakteryzują się one doskonałą jakością wykonania i wysoką klasą dokładności.

Z tej kategorii aparatury pomiarowej polecamy mierniki:

temperatury - pirometry, ciśnienia, wilgotności, przepływu powietrza, natężenia dźwięku, zawartości, CO2, PH, zawartości tlenu, przewodności, światłomierze, siły, pola elektromagnetycznego, promieniowania ultrafioletowego oraz inne.

Mierniki wielkości środowiskowych i nieelektrycznych to rozległa kategoria aparatury pomiarowej wykorzystywana w wielu gałęziach przemysłu, usług i produkcji do obsługi, serwisu i kontroli jakości. W przypadku wielkości środowiskowych i nieelektrycznych mamy do czynienia z ogromną liczbą wielkości i parametrów co daje nam ich setki.

Mierniki popularne i specjalistyczne

Duża różnorodność wielkości i parametrów przekłada się na znaczną liczbę typów i rodzai urządzeń pomiarowych zarówno do wielkości popularnych, jak i specjalistycznych. Staramy się, aby nasza oferta pokryła zapotrzebowanie zarówno hobbysty, jak i profesjonalisty, zarówno pod względem jakości, jak i przystępnych cen.

Aktywne filtry