Urządzenia do klimatyzacji

Urządzenia do klimatyzacji - do odgrzybiania, czyszczenia i nabijania

W tej kategorii polecamy Państwu doskonałej jakości urządzenia do klimatyzacji samochodowej w atrakcyjnej cenie. Oferujemy markowe stacje do obsługi, do odgrzybiania, czyszczenia i nabijania klimatyzacji w samochodach osobowych, ciężarowych i autobusach czołowych światowych producentów cenionych za jakość i niezawodność.

Stacje obsługi klimatyzacji dostępne w naszej ofercie za sprawą jakości i zastosowania najnowszych technologii będą przez wiele lat bezawaryjnie służyć, pozwalając profesjonalnie prowadzić czynności serwisowe w warsztatach naprawiających i serwisujących układy klimatyzacji. Stacje do odgrzybiania i czyszczenia klimatyzacji umożliwią świadczenie usług w pełni profesjonalnie we wszystkich typach pojazdów, a w tym i szynowych.

Unikalne technologie

Topowe stacje do nabijania klimatyzacji wykorzystują unikalną technologię odmierzania i dozowania czynnika do układu na zasadzie wtrysku objętościowego. Rozwiązanie to pozwoliło na zastąpienie wagi przez bezawaryjny i bardzo dokładny system z wtryskiwaczem.

W naszej ofercie znajdziesz również nowoczesne ultradźwiękowe urządzenia do odgrzybiania klimatyzacji samochodowej, które usuwają bakterie z układu nawiewowego pojazdu za pomocą mgły odparowanej ze specjalnego płynu.

Profesjonalne rozwiązania w atrakcyjnej cenie

Oferowane urządzenia do klimatyzacji samochodowej gwarantują świetny stosunek jakości do ceny, dzięki czemu zyskujecie Państwo możliwość nabycia świetnego sprzętu w bardzo konkurencyjnej cenie.

Aktywne filtry