Głębokościomierze i wysokościomierze

Głębokościomierze i wysokościomierze - metryczne oraz elektroniczne

W tej kategorii polecamy w atrakcyjnej cenie precyzyjne głębokościomierze oraz wysokościomierze renomowanych marek. Kupicie u nas Państwo zarówno głębokościomierze noniuszowe jak i suwmiarkowe, czy elektroniczne. Jeżeli chodzi o wysokościomierze to proponujemy modele elektroniczne i suwmiarkowe o doskonałym stosunku jakości do ceny.

Jakość i precyzja za rozsądne pieniądz

Narzędzia, które tutaj Państwu rekomendujemy odznaczają się wysoką precyzją pomiarów oraz solidnym wykonaniem. Dzięki temu można dokonywać zakupów bez obawy to to, że niska cena będzie okupiona spadkiem jakości i precyzji. Nasze doświadczenie w branży i długoletnie kontakty handlowe pozwalają nam oferować najlepsze narzędzia w bardzo przystępnej cenie.

Głębokościomierze

Są jednymi z najpopularniejszych narzędzi pomiarowych, a służą one do pomiaru głębokości rożnych obiektów jak np. głębokich szczelin, otworów. a nawet otworów nieprzelotowych oraz rozmaitych zagłębień i uskoków.

 

Oferujemy kilka rodzajów głębokościomierzy:

 

  • suwmiarkowe,
  • noniuszowe,
  • mikrometryczne,
  • elektroniczne,
  • specjalne.

Głębokościomierz mikrometryczny służy do pomiarów głębokości otworów nieprzelotowych, rozmaitych zagłębień i uskoków. Jego elementem pomiarowym jest śruba mikrometryczna.

Wysokościomierze

Są narzędziami pomiarowymi, które służą do bardzo precyzyjnego obliczania wysokości obiektów, elementów i materiałów. Najbardziej rozbudowane modele oprócz wyznaczenia wysokości obiektu, mogą również wskazać wysokość minimalną i maksymalną, a nawet obliczyć odległość między obiektami. Dostępne u nas wysokościomierze znamionuje niezwykle wysoka precyzja pomiarów połączona z komfortem obsługi. Najprostszym z dostępnych u nas jest wysokościomierz suwmiarkowy z wyświetlaczem zegarowym lub elektronicznym.

 

Zapraszamy, do zapoznania się poniżej z pełną ofertą pomiarowych wysokościomierzy głębokościomierzy pomiarowych. W przypadku pytań lub potrzeby uzyskania dodatkowych informacji zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub poprzez formularz kontaktowy.

Aktywne filtry