Ściągacze - rozpieraki

Ściągacze i rozpieraki hydrauliczne oraz mechaniczne do elementów karoseryjnych

W tej kategorii narzędzi blacharskich polecamy profesjonalne ściągacze i rozpieraki hydrauliczne z siłownikami do wyciągania elementów karoseryjnych. Znajdziesz tutaj również ściągacze bezwładnościowe i rozpieraki mechaniczne. Oferujemy wyłącznie wysokiej jakości markowe narzędzia blacharskie w atrakcyjnych cenach.

Rozpieraki hydrauliczne przeznaczone są do prac wykonywanych podczas napraw karoserii takich jak rozpieranie, gięcie, prostowanie, rozszerzanie itp. Gwarantują szybki i łatwy montaż, jak i demontaż różnych elementów karoserii bez użycia siły. W naszej ofercie dostępne są również zestawy wyposażone w wysokowydajne pompy hydrauliczne oraz różne akcesoria pomocne podczas prac blacharskich.

Ściągacze i rozpieraki hydrauliczne wykonane są z wysokogatunkowej stali węglowej, pokryte powłoką emaliową, co zapewnia długą żywotność i bezawaryjność. Ściągacze wyposażone są w dwa haki obracane w jednej płaszczyźnie, z możliwością odkręcenia. Zestawy są oferowane w metalowej walizce ułatwiającej transport i przechowywanie.

W skład przykładowego zestawu wchodzą:

  • ściągacze hydrauliczne,
  • siłowniki hydrauliczne,
  • rozpieraki hydrauliczne,
  • komplety haków.


Duża siła ściągania i nieduże wymiary pozwalają na zastosowanie ściągaczy nawet w trudno dostępnych miejscach.

Aktywne filtry