Geometria zawieszenia

Geometria kół i zawieszenia - urządzenia do ustawiania zbieżności

W kategorii geometria kół i zawieszenia oferujemy precyzyjne urządzenia i narzędzia do ustawiania zbieżności kół, podnośniki oraz osprzęt w atrakcyjnych cenach.

 

Proponujemy Państwu najnowocześniejsze urządzenia do ustawiania zbieżności kół i osi pojazdów starannie wyselekcjonowane z ofert liderów w produkcji tego typu urządzeń. Udostępniamy w naszym sklepie w atrakcyjnej cenie wyłącznie najwyższej jakości narzędzia do geometrii zawieszenia. Jest to zaawansowany sprzęt do geometrii kół wykorzystujący zaawansowane technologie pomiarowe 3D, zespoły kamer CCD pozwalające na precyzyjne i szybkie wykonanie pomiarów.

 

Geometria kół jest niezwykle istotna, gdyż należyte wyregulowanie zawieszenia w znacznym stopniu podnosi bezpieczeństwo jazdy, wpływa na prowadzenia auta, zmniejsza zużycie opon oraz paliwa. Dbamy o to by sprzęt, który oferujemy, korzystał z najnowszych rozwiązań technologicznych, które zapewniają mu najwyższą precyzję i niezawodność działania. Sprzęt posiada wiele funkcji pozwalających na pomiar zbieżności, pochylenia kół, nierównoległości osi, przesunięcia kół, wyprzedzenia i pochylenia sworznia zwrotnicy.

 

W naszym sklepie kupisz zaawansowane technologicznie komputerowe systemy do pomiaru, regulacji i ustawiania zbieżności kół idealnie łączące uniwersalność użytkowania z najnowszymi zdobyczami techniki pomiarowej. Warto zainwestować w nowoczesne narzędzia zapewniające najwyższą precyzję pomiarów oraz ułatwiające i przyspieszające pracę co z pewnością przełoży się na zadowolenie Klienta.

Aktywne filtry