Poziomnice

Poziomice laserowe, elektroniczne i wodne - precyzyjne narzędzia

W tej kategorii polecamy Państwu markowe poziomice laserowe, elektroniczne i wodne w atrakcyjnej cenie. Poniżej zobaczysz precyzyjne narzędzia cenione przez użytkowników za jakość, dokładność i wysoką bezawaryjność. Jeżeli zatem interesuje Cię np. profesjonalna elektroniczna poziomica laserowa, to znalazłeś się we właściwym miejscu.

Doskonały stosunek jakości od ceny

Poziomnica jest jednym z podstawowych narzędzi potrzebnych na budowie, podczas remontu domu lub mieszkania. Proste poziomice wodne pomogą nam powiesić obraz na ścianie, czy wypoziomować pralkę. Dla bardziej wymagających w naszej ofercie dostępne są w szerokim wyborze poziomice do zastosowań profesjonalnych: poziomice laserowe i poziomice elektroniczne. Szeroki asortyment pozwala nam zaoferować każdemu rozwiązanie odpowiednie do jego potrzeb. Doskonały stosunek jakości do ceny pozwoli każdemu niezależnie czy potrzebuje prostszej poziomicy do zastosowań domowych, czy sprzętu bardziej profesjonalnego dokonać zakupu za rozsądne pieniądze.

 

Poziomice dostępne w naszej ofercie:

 

  • laserowe,
  • elektroniczne,
  • wodne.

U nas dobierzesz rozwiązanie idealne do potrzeb

Poziomice to doskonałe narzędzia do kontrolowania pionu i do wytyczania kątów. Różne zastosowania wymuszają od nas posiadanie jak najszerszego asortymentu poziomic. Dlatego znajdziesz u nas poziomice anodowane, wykonane z aluminium, metalu, drewna, wodne z rurek z tworzyw sztucznych umożliwiające pomiar pionu i poziomu. Poziomice wodne, które oferujemy, przeznaczone są do wygodnego poziomowania oddalonych od siebie punktów. Polecamy też zaawansowane technicznie poziomice elektroniczne wyposażone w wyświetlacz LCD. Dzięki elektronicznemu odczytowi wyników pomiaru można wygodnie programować go w stopniach lub procentach.

 

Zapraszamy do zakupów!

Aktywne filtry