Pokrętła do gwintowników - uchwyty do narzynek

Pokrętła do gwintowników - uchwyty do narzynek - z grzechotką

W tej kategorii polecamy Państwu markowe pokrętła do gwintowników, oprawki i uchwyty do narzynek oraz przedłużki w atrakcyjnej cenie. W naszej ofercie nie znajdziesz innego niż pokrętło wykonane z najlepszych materiałów. Nabywając te produkty, zyskasz znaczną wytrzymałość narzędzia i długi okres bezawaryjnej pracy.

Oferujemy pokrętła do gwintowników w szerokim typowymiarze:

 

  • pokrętła do mocowania gwintowników w zakresie M1÷ M30,
  • przedłużki do gwintowników.

Postaw na jakość wykonania i komfort użytkowania

Pokrętła do gwintowników wykonane ze stali narzędziowej wysokiej jakości co zapewnia im znaczną trwałość. Stabilne mocowanie gwintownika pozwala na komfortową pracę i wygodne trzymanie gwintownika podczas ręcznego nacinania gwintów wewnętrznych. To idealne rozwiązanie dla każdego, kto ceni sobie profesjonalne rozwiązania dostępne w przystępnej atrakcyjnej cenie.

Dostępne są u nas poza standardowymi również pokrętła z grzechotką posiadające regulowane rozwarcie szczęk, co umożliwia proste dostosowanie od wielkości gwintownika. Dzięki nastawom w lewo i prawo oraz możliwości blokowania na stałe są idealne do gwintowania w miejscach trudno dostępnych.>

Oprawki i uchwyty do narzynek

Oferowane przez nas oprawki do narzynek pozwalają na szybszą i wygodniejszą pracę oraz zmniejszają ryzyko uszkodzenia narzynki. Wykonanie ze specjalnej stali gwarantuje długi czas bezawaryjnej eksploatacji narzędzi. Wykonana ze stali narzędziowej wysokiej jakości oprawka do narzynek pozwoli Ci na wygodne trzymanie narzynki w czasie ręcznego nacinania gwintów zewnętrznych. Stabilne mocowanie narzynki pozwala na komfortową pracę nawet w trudnych warunkach.

W naszej ofercie dostępne są oprawki do narzynek o obwodzie zamkniętym oraz naciętym, a także typu PBGa, z wkrętem dociskowym.

Aktywne filtry