Kątomierze

Kątomierze do kluczy dynamometrycznych z różnym napędem i mocowaniem

Polecamy markowe kątomierze do kluczy dynamometrycznych z różnym napędem i mocowaniem. Są to wysokiej jakości produkty, zapewniające najwyższą precyzję pochodzące od najlepszych producentów takich jak Stahlwille, Gedore, Hazet, King Tony, czy Triumf.

Najwyższa jakość

Renomowani producenci gwarantują wysoką niezmienną jakość wynikającą między innymi z zastosowania najlepszych materiałów i zaawansowanych technologii produkcji. Dzięki temu są to niezwykle trwałe produkty gwarantujące długotrwałe bezawaryjne użytkowanie bez utraty precyzji.

Zastosowanie

Kątomierz klucza dynamometrycznego doskonale sprawdza się podczas dokręcania śrub, nakrętek, głowic i innych mechanizmów i śrub wymagających dokręcenia z ustawieniem odpowiedniego kąta. Gwarantuje to ich przymocowanie w samochodzie w maksymalnie precyzyjny sposób.

Precyzja

Kątomierze są wyposażone w podziałkę kątową o zakresie 360 stopni pozwalającą określić wymagany moment skręcania podany jako kąt dociągnięcia. Pozwala to na precyzyjne wykonywanie prac naprawczych oraz renowacyjnych w różnego rodzaju pojazdach.

Oferowane kątomierze do kluczy dynamometrycznych są dedykowane do napędów:

  • 1/2"
  • 1/4"
  • 3/4"
  • 3/8"
  • 1"

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą produktową dostępną poniżej.

Aktywne filtry