Chwytaki magnetyczne

Chwytaki magnetyczne - warsztatowe, przemysłowe - z uchwytem

W tej kategorii polecamy chwytaki magnetyczne warsztatowe oraz chwytaki z uchwytem pazurkowym doskonałe do serwisów samochodowych ja też wszelkich prac elektronicznych. Oferujemy także mocne chwytaki przemysłowe do przenoszenia ciężkich elementów, z szerokim zakresem udźwigu.


Oferujemy Chwytaki magnetyczne w szerokim wyborze:

  • elastyczne,
  • teleskopowe-na przewodzie giętkim,
  • z uchwytem pazurkowym,
  • z lampką led,
  • z latarką.


Chwytaki warsztatowe są nieocenionym narzędziem zarówno w profesjonalnych warsztatach mechanicznych, jak i w przydomowym garażu. Ułatwiają podnoszenia i wyciągania różnych przedmiotów z trudno dostępnych miejsc np. z komory silnika, zza szafek itp. Teleskopowy uchwyt, w który wyposażone są niektóre modele, umożliwia pracę w trudno dostępnych miejscach z ograniczoną widocznością. Dostępne w ofercie chwytaki magnetyczne teleskopowe sprawdzą się szczególnie dobrze wszędzie, gdzie istnieje ryzyko zgubienia małych śrubek czy nakrętek w zakamarkach komory silnika.

Chwytaki magnetyczne przemysłowe służą do podnoszenia i przenoszenia ciężkich elementów w składach stali, fabrykach, magazynach, warsztatach.

Szeroki asortyment chwytaków magnetycznych o różnym zastosowaniu i udźwigu maksymalnym umożliwia dobranie najlepszego i najbardziej odpowiedniego zastosowania do swoich potrzeb.

W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu. Nasi pracownicy pomogą Państwu dobrać asortyment odpowiedni do potrzeb oraz oczekiwań.

Aktywne filtry