Listwy magnetyczne

Listwy magnetyczne na narzędzia - szyny i panele magnetyczne

W tej kategorii polecamy listwy magnetyczne na narzędzia oraz panele magnetyczne niezbędne w każdym warsztacie lub garażu. Zapewniamy szeroki wybór listw i paneli w różnych rozmiarach w atrakcyjnych niewysokich cenach.

 

Produkty te są doskonałym ułatwieniem pracy poprzez uporządkowanie i wyeksponowanie najbardziej potrzebnych oraz najczęściej używanych narzędzi. Doskonale nadaje się do przechowywania narzędzi takich jak klucze, młotki, wkrętaki, szczypce itd.

 

Wysoka jakość użytych materiałów zapewnia dużą trwałość, a zarazem estetykę. Zastosowane różnej mocy magnesy zapewniają szeroki zakres udźwigów, dzięki czemu można z łatwością dopasować listwę do konkretnych potrzeb. Zarówno listwy, jak i panele są wyposażone w otwory montażowe ułatwiające ich mocowanie do ściany z cegły, betonu, płyty gipsowej lub drewna.

 

Proponujemy Państwu listwy:

  • uniwersalne,
  • na klucze,
  • na śrubokręty,
  • na wkrętaki,
  • na szczypce.

 

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty w tym zakresie. Poniżej znajdziecie Państwo aktualnie dostępne listwy, panele i szyny magnetyczne. Staramy się cały czas uzupełniać asortyment, dlatego, jeżeli chcecie zasugerować nam jego poszerzenie o konkretną listwę, którą jesteście zainteresowani, prosimy o kontakt w tej sprawie.

Aktywne filtry