Pasty BHP

Pasty BHP - żele i środki do mycia silnie zabrudzonych rąk

W tej kategorii produktów polecamy Państwu pasty BHP do mycia silnie zabrudzonych rąk smarami, olejami, tłuszczami, sadzą itp. Oferujemy także profesjonalne żele i środki do mycia rąk z gliceryną i ścierniwem łagodne dla skóry. Do naszej oferty dobraliśmy wyłącznie środki znanych producentów opracowane tak, by doskonałe właściwości myjące były połączone z łagodnością dla skóry.

Proponujemy kompleksową ofertę mycia i pielęgnacji dłoni, nabędziesz u nas skuteczne pasty do rąk w atrakcyjnej cenie.

Polecane pasty doskonale spłukują się nawet przy użyciu zimnej wody, a składniki użyte do ich produkcji nie są szkodliwe dla środowiska i ulegają całkowitej biodegradacji. Żele i pasty BHP, które tutaj przedstawiamy, są produkowane w oparciu o najnowsze technologie. Ich atutem jest skuteczne usuwanie nawet najsilniejszych zabrudzeń bez powodowania podrażnień. Środki te łączą silne działanie ze skuteczną pielęgnacją, pozostawiając skórę elastyczną i miękką w dotyku oraz nie uszkadzając jej. Działanie łagodzące wynika z zastosowania w produkcji komponentów zmiękczających i nawilżających, dzięki czemu produkty te chronią skórę rąk przed wysychaniem i pękaniem.

Proponowane środki nie zawierają piasku, dzięki czemu nie zapychają kanalizacji. Jako materiał ścierny zostały użyte mikro granulki z polipropylenu lub pył drzewny. Poza skutecznym działaniem produkty te pozostawiają miły zapach za sprawą zastosowania w produkcji ekstraktów z owoców cytrusowych. Ich produkcja jest oparta o specjalne formuły sprawiające, że usuwają one nawet uporczywe zabrudzenia, z którymi zwykłe mydło nie jest w stanie sobie poradzić.

Pasta BHP przeznaczona jest do użytku w warsztatach, zakładach przemysłowych, przydomowych warsztatach oraz wszędzie tam, gdzie mamy do czynienia z brudem.

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz