Odklejacze - ściągacze rozdzielające

Odklejacze - ściągacze rozdzielające do łożysk i pierścieni

W tej kategorii produktów polecamy odklejacze, czyli ściągacze rozdzielające do łożysk i pierścieni - przyrządy odklejające oraz zestawy ściągaczy odklejających. Oferujemy w atrakcyjnych cenach przyrządy odklejające od najlepszych producentów takich jak KUKKO oraz MATEO. W naszej ofercie znajdziesz ściągacze odklejacze hydrauliczne oraz z napędem mechanicznym oraz ich zestawy.

Ściągacze do łożysk z odklejaczami to doskonałe narzędzia dedykowane do zdejmowania łożysk za pomocą specjalnych łapek pozwalających na ich podważenie. Odklejacze znajdują zastosowanie wszędzie tam, gdzie łożysko przylgnęło do powierzchni i nie ma możliwości jego złapania standardowym ściągaczem. Odklejacze przeznaczone są do ściągania łożysk kulkowych, łożysk wałeczkowych, pierścieni wewnętrznych i innych płasko przylegających elementów, gdy niemożliwe jest zastosowanie ramion ściągacza z powodu braku dostatecznej przestrzeni.

Ściągacze rozdzielające są wykonane w wysoko wytrzymałych materiałów (stal kuta hartowana), co wyklucza pękanie, zapewniając jednocześnie bezpieczny chwyt nawet przy ogromnych siłach ściągających nawet 45t. Skuteczność pracy przy użyciu odklejaczy podnosi ich uniwersalność oraz możliwość ich użycia także ze ściągaczami klasycznymi .

Aktywne filtry