Zestawy naprawcze - gwinty świec, wtryskiwaczy

Zestawy naprawcze do gwintów, do wyciągania wtryskiwaczy i świec

W tej kategorii polecamy profesjonalne zestawy naprawcze do gwintów oraz specjalne zestawy do wyciągania zerwanych wtryskiwaczy i świec. Proponujemy w atrakcyjnej cenie wyłącznie markowe narzędzia światowych liderów branży narzędziowej. Doskonały stosunek jakości do ceny pozwoli Ci nabyć profesjonalne narzędzie za nieprofesjonalnie niskie pieniądze.

Co takiego proponujemy w tej kategorii?

Zestawy naprawcze do gwintów

Zestawy naprawcze do gwintów przeznaczone do szybkiej i skutecznej naprawy uszkodzonych gwintów wewnętrznych. Zbyt duży moment dokręcający, Ścieranie się gwintu, korozja, czy użycie zbyt dużego momentu dokręcającego to najczęstsze przyczyny zniszczenia gwintu. Jego najprostszą i najszybszą naprawę umożliwiają tulejki i wkładki gwintowe. Wkładki te są wykonane z najwyższej jakości materiałów zapewniających wysoką odporność na ścieranie co w efekcie daje nam wzrost wytrzymałości nowego gwintu.

 

Typowe zestawy zawierają:

 

  • pokrętło,
  • wiertło,
  • narzędzie montażowe,
  • tulejki naprawcze.

Zalety stosowania zestawów naprawczych do gwintów:

 

  • ułatwiony i szybszy montaż,
  • nowy gwint odporny na korozję i zmiany temperatury,
  • lepsze właściwości gwintu,
  • możliwość naprawy gwintu w silnikach z aluminium.

Zestawy naprawcze do wtryskiwaczy

Zestawy naprawcze do wtryskiwaczy umożliwiają łatwy i szybki demontaż zapieczonych wtryskiwaczy w silnikach wysokoprężnych. Główną zaletą ich zastosowanie jest możliwość wykonania czynności naprawczych bez uszkadzania głowicy cylindra.

Zestawy naprawcze do wyciągania świec

Stanowią go narzędzia do wykręcania świec zapłonowych oraz do naprawy uszkodzonych gwintów gniazd świecy zapłonowej bez zdejmowania głowicy. Profesjonalne narzędzia są niezbędne szczególnie w samochodach z silnikiem diesla, w których wyciąganie świec żarowych bez demontażu głowicy jest bez nich niemożliwe. Ich zastosowanie pozwoli Ci uniknąć czasochłonnego demontażu głowicy silnika.

 

Dostępne są również zestawy do usuwania złamanych świec żarowych pozwalające zaoszczędzić Ci czas i pieniądze.

 

Zestawy naprawcze do gwintów oraz do wyciągania zerwanych wtryskiwaczy i świec są niezbędne w każdym profesjonalnym serwisie motoryzacyjnym. Dlatego też staramy się posiadać je w ofercie naszego sklepu w jak najszerszym asortymencie, by zapewnić Państwu możliwość optymalnego doboru do indywidualnych potrzeb.

Aktywne filtry