Zestaw do wyciągania tulei wtryskiwacza w silnikach VOLVO

: TR*26597 NZC
: nowy
0,00 zł
Brutto

Zestaw do wyciągania tulei wtryskiwacza przeznaczony do prawidłowej wymiany obsady pompowtryskiwacza w samochodach ciężarowych VOLVO FM i FH w silnikach serii D12A, D12B, D12C.

Pasuje też do RENAULT MAGNUM, PREMIUM, KERAX D9/D11/DXI11/D13/DXI13

Zestaw umożliwia usunięcie starej podkładki (kielicha) oraz montaż nowej wraz z uszczelką.

Producent: Pichler

Nr. katalogowy: 26597

Zestaw do wyciągania tulei wtryskiwacza firmy Pichler to profesjonalny sprzęt zapewniający szybki demontaż zapieczonych wtryskiwaczy w silnikach diesel.

Jego budowa umożliwia usuwanie wtryskiwaczy bez wystawiania głowicy silnika na uszkodzenia, umożliwiając pracę w niewielkiej komorze silnika.

Pierwszorzędny stosunek jakości do ceny

Oferujemy doskonałej jakości sprzęt do demontażu wtryskiwaczy oraz w konkurencyjnej niewysokiej cenie. Narzędzia do wyciągania wtryskiwaczy są dobrą inwestycją dla serwisu samochodowego, pozwalającą wykonać usługę szybko, dobrze i za umiarkowane pieniądze.

Krótszy termin naprawy = satysfakcja klienta i niższa cena

Usuwanie wtryskiwaczy w żadnym wypadku nie musi być niezwykle czasochłonnych zajęciem, dlatego że można skorzystać sprzętów, które w znacznym stopniu przyspieszą wykonywanie robót. Konieczność demontażu głowicy to z reguły dla posiadaczy pojazdów wysoki koszt, długi czas naprawy oraz problemy. Kupno tego typu narzędzi do demontażu wtrysków usuwa nieodzowność zdejmowania głowicy, właściciel warsztatu oszczędza czas, a użytkownik auta oszczędza drogocenny czas i gotówkę.

TR*26597 NZC

16 innych produktów w tej samej kategorii: